Je to este v normale?

Príspevok v téme: Je to este v normale?
farmika

Ahojte baby chcem sa podelit s mojimi stavmi. Mam 22r,168/53kg. A neustale riesim moju vahu(v mysli). Rano vstavam kuknem do zrkadla ci som nahodou nenabrala nejake kilo tak isto aj vecer a x krat za den. Jednoducho staale to mam na mysli. Stale sa zdam tucna. Uz neviem co s tym robit aby som bola spokojna a neriesila to.. Preziva niekto nieco podobne???

LadyOpium

sara.11 ja mam 160cm 59kg a som tucna aj ked mam vahu v norme... u kazdeho je to ine ja mam v pase 83 a to je uz zvysene riziko na nadvahu a pritom mam vahu v norme
a ty mam tak na hranici pdvhaa normal davaj si pozor aj ja v tom lietam uz 6rokov teraz mam 20 a mam tolko problemov bola som aj dva dni v kome na hadickach zlyhavanie organov kazdu chvilu kontroly u kadejakych lekarov odbery krvi.. je to hrozne

a najhorsie na tom je ze STALE NIESOM Z TOHO VONKU!!!! najradsej by som sa prefackala!!za to co robim

lh95

boze mate vy problemi kočky :) kazda jedna je krasna ani jedna nemate nadvahu a uričite sa za vami nejeden otoči nerieste svoju vahu :) ved ste jak pierka :)

sara.11

oui, mozno sa ta vaha zda nizka, keby mi pred par mesiacmi niekto povedal ze budem tolko vazit tak by som si myslela ze budem len kostra, ale vyzeram uplne normalne, na ulici stretavam kopu chudsich dievcat ako som ja :) musela som takto znizit prijem, lebo pri normalnom jedalnicku som sa pod 57 kg nepohla... ako som uz pisala nedrzim hladovky, takze som schopna sa takto stravovat aj cely zivot, a na iny typ stravy nechcem prejst... davam si pozor aby som v kazdom jedle mala zastupene vsetky ziviny, cize aj dost bielkovin na rast svalov a zdrave tuky s mierou :)

oui..

sara, pri takej vyske mas zufalo nizku vahu, to uz nemoze byt pekne. pri takom nizkom prijme kalorii mozes cvicit kolko chces, nikdy nebudes mat pekne telo, pretoze nemas dostatok energie na tvorbu svalov. bez svalov nohy nikdy nevyrysujes, mozes uplne vychudnut, ale aj tak sa Ti bude koza triast, bude ovisnuta, s celulitidou a bud si ista, ze telo si velmi dobre zvykne ukladat cokolvek na horsie casy, pokial ho takto vyhladovavas. metabolizmus sa Ti spomali tak, ze pokial si ho budes chciet dat dokopy, tak ak by si aj hned presla na kvalitnu fitness vyzivu s potrebnym mnozstvom bielkovin, tukov a kalorii, mozes cakat taky dobry rok dva, pocas ktoreho sa bude telo spravat ako sialene a ukladat to kadejako, pretoze si ho takymto pristupom nastavujes na ultra setrny rezim.

sara.11

ahoj, som na tom podobne :) tiez stale myslim len na to kolko vazim, vzdy sa musim kontrolovat v zrkadle, ci som nahodou nepribrala... mam 20r, 173 cm a 51kg, denne prijmem okolo 3000-3500 kj, je to mozno malo ale nehladujem lebo jem vela zeleniny, ktora nema vela kJ, podarilo sa mi zatial schudnut 24kg a vaha stale klesa z coho ma radost :) viem ze nemozem do nekonecna chudnut, ale par kil dole este dam, bavi ma cvicenie a pripravovat si zdrave jedla... som rada ze v tom nie som sama, lebo nikto ma v mojom okoli nechape, vsetci hovoria ze uz som dost chuda, lenze co z toho ze mi trcia klucne kosti a rebra, ked mam tucne nohy, z ktorych to nejde dole, ja nebudem so sebou asi nikdy spokojna :/

monika_3666

áno, ja prezívam presne toto..
neviem ako sa toho zbavit..kazdy den riesim moju postavu, kazdé rano po wc sa vázim, či som nahodou zo dna na den nieco nenabrala a ak som o čosi tazsia snazím sa v ten den menej jest
kazdý den si pocítam kalorie, co mi ide dost na nervy, ale uz sa to snazim obmadzovat
ale nemyslím si zeby som bola anorekticka/bulimička..teda viem ze niesom, nikdy som nevyvratila ziadne jedlo a denne jem priblizne 7000 KJ
len to ze sa vázim kazdý den a stale riesim moju postavu mi ide dost na nervy :(

a moja vaha 51 kg pri vyske 164cm a mam 21r