P. J. Servis - pracovna agentura v BA - referencie

Mesačný princ

Ja by som tie agentúry dal zrušiť. neškrtli by si keby som bol minister práce.

Všetky pracovné miesta majú pod palcom agentúry, sú to novodobí otrokári, ktorí si berú časť Vášho platu! Zrušiť, zrušiť a ešte raz zrušiť. Cez agentúru by som pracovať nikdy nešiel!

Kkkkkk

úplne zlé, tento víkend som odrobila celý cez túto agentúru.. kedže som už kvoli hore spomínanej pokute nemohla ustupit tak som šla.. V piatok po obede som bola osobne v ich kancelárii kde mi ponúkli spolu s priatelkou ponukli brigádu v avione pre istu stavebnu spoločnosť kde by sme mali komunikovat so zákaznikmi nejaké prieskumy možno alebo usmernenie alebo tak.. toto nám povedal chlapík v P.J servise tak sme s tým súhlasili a on nás prihlásil.. o pár hodin neskor mi prisla sms-ka že sa ráno máme stretnut s nejakým chlapom pred shopping palace že nas bude cakat cierne auto.. nechapala som preco mam ist tam ked nám povedali avion ale naivne som si myslela že nás autom berú do avionu.. skutocnost bola taka že chlap ku ktorému sme ráno nasadli do auta nám vysvetlil že ideme niekde za bratislavu kde nas vyloží na otvorenej stavbe kde sa budeme navstevnikov pýtat na ich tel.č ..... nechápavo som mu vravela že mi sme sa dohosli s panom z p.j servisu na avione ale už sa neotočil naspäť... vysadil nás sama neviem kde ale šli sme tam od shopping palacu cca 20min autom.. na mieste kde neboli obchody, ziadne zastavky proste neobyvana oblast kde sa stavali nové domy. a 10 hodin sme stravili v studenom prazdnom dome bez elektriny, vody, záchoda .. kde ani jedna stolička nebola a sedeli sme na cemente celý deň...stále sme volali tomu chlapovi aby po nás prisiel ale samozrejme nereagoval.. telefony sa nam vybili.. krásna prvá brigáda.. ladviny mám uplne prechladnuté a dufam že to iné nasledky nebudem mat

Servacko

naozaj neodporucam. Je to sice uz dlho co som pre nich brigadoval ale bola to absolutna fraska. Trojcentove brigady toho najpodradnejsieho charakteru - triedit letaky v neklimatizovanej tlaciarni 8, otravovat ludi s dotaznikmi na ulici (plat podla odpovedi, hahahaa) alebo kopat zaklady nejakeho domu trtkovi, co strati svoje nastroje a prisije to vam. Agenturu moja verzia absolutne nezaujimala a mne aj kolegovi strhli polovicu vyplaty, takze som 9 hodin makal za trapnych 10 eur, v dazdi.

inaris

Absolútne, nesúhlasím s predchádzajúcimi reakciami. Nepovedia ti názov firmy kvôli ochrane klienta, ale povedia ti, o akú prácu ide...alebo čo tam približne budeš robiť.
A tiež nie je pravda, že nemôžeš odstúpiť, dohodu si môžeš zrušiť kedykoľvek a nemusíš nič platiť, len je tam podmienka, že ak sa nahlásiš na brigádu, nesmieš sa odhlásiť jeden pracovný deň pred nástupom na brigádu do 12:00, inak je tam pokuta, ale pokiaľ viem, iné agentúry to majú ošetrené ešte viac. Čiže ak budeš dodržiavať to, čo podpíšeš v zmluve, tak nemáš problém...všetko je v dohode a nikto nikoho neklame

max01

najlepšie je na tom že vám nič bližšie nepovadia o akú prácu konkrétne ide až keď podpíšete papiere (zmluvu) a aj to vám nepovedia všetko a keď to podpíšete a chcete to nechať tak sa vám začnú vyhrážať že sa už nedá odstúpiť je to vraj záväzné že budete musieť zaplatiť pokutu!!! cez tu agentúru som bol prví a posledný krát...

maxo456

Dobrý deň, POZOR!nedajte sa oklamať pracovnou agentúrou P.J.Servis pracovná agentúra ktorá zavádza lúdi a klame!!!na koľko som bol oklamaný aj ja !!! maximálne nekorektna agentura