Citim ako mi bije srdce

Príspevok v téme: Citim ako mi bije srdce
UZDOST

zdravim .. 5 rokov dozadu som uzival antidepresiva koli panickej poruche ... 2 roky som do seba nedal nic. . no poslednu dobu sa mi zas vracaju tie iste stavy ... opisem to...jednoducho pri kazdom pohybe .. napriklad sedim, vstanem tak musim chvilku hybat so svalmi na bruchu proste ich stiahnut par krat,..inak citim ako mi bije srdce v celom tele .. pulz mam tak 70 maximalne. .. ale citim srdce v celom tele .. posledne 2 dni to mam stale .. ci len na WC..alebo sa idem napit .. vstanem a zas v krku a v bruchu citim ako mi bije srdce ... nebije mi rychlo ako som uz spominal ..no ked stahujem na bruchu svalstvo tak to necitim .. snazim sa to tak oklamat. . preto sa pytam .. moze to byt psychika ? neustale si meram tep atd. cvicil som 3x do tyzdna no teraz spravim 10 klikov a uz mam strach :/

ObesitasMorbidas

Treba cvicit ruky nejaku dobu a po case to prejde, nemusia to byt nejake cinky, velmi supr je osem kusov brokatu (ale jazyk neopierat o horne podnebie.) Inak su to supr cvicenia. Dobre je to cvicit vonku. Dr.-i poradia nejake prasky na to, ale to nie je to prave orechove. Dnes dostal jeden mlady chalan infarkt, ja som na priamom Slnku a nic? Ta to co? Ani chripka, 'ni angina, Aaah, Pejko, uz si pricvalal, Pejko, K nohe! K nohe! Podaj labku! No vidis! Hodny ponik. Hodny chlapec! Tu mas cukor a chod spat do mastalky.

Cuha

Ahojte
Mam tiez taky problem ze ak si lahnem vidim na bruchu pripadne citim na rukach tlkot srdca neviem citat ani noviny lebo v tom rytme mi ide aj ruka.citim ako mi bije srdce.v noci mi trpnu prsty nasledne mi hlavou preleti ze uz je so mnou amen.tlak si meriam a mam ho od 120/80 az 130/85 tep 68-80.uz viac krat som bol u internistov tento rok 4x ekg vsetko ok vysledky krvi ok az na vysledky pecene mam ho trosku ztukovatelnu mam nejaku tu nadvahu a liecim sa na bolesti chrbta ale nic vazne nezistili ale mam velke bolesti v oblasti p.lopatky. k tlmu sa pripoji potom triaska nahla potenie a uz som vybaveny.niekedy sa idem z toho zblaznit.beriem polovicu nebiletu rano a lypanthil.mate taky pocit niekto prisli vam lekari na nieco? Dik za odpovede

Tomas12345

(Vieš čo ti poviem,ja mám s týmto problém už asi vyse roka a doktori nič.Srdce cítim furt ,tiež mi nadvihuje hrudník keď ležím a tiež to vidím na koži.Akurad že ja pociťujem vecnú slabosť a neuveriteľnú únavu až by som povedal únavu na odpadnutí,doslova!Tiež si furt meram tlak,110 na 65 puls 80 a vseliak.Proste mi bije ako chce,dokonca to tak aj cítim,raz tak potom tak.Dost často ma aj bolieva a už ma to začína aj psychicky ničiť!Zároveň sa bojím že umriem a zároveň by som sa najradšej sám zabil ako takto trpieť!)

Ak si mal srdcove vysetrenie ok, tak na vine je nieco ine. Nemozes to mat trebars od chrbtice, ci zo stitnej? biochemiu ti z krvi robili?

Utrpenie

Vieš čo ti poviem,ja mám s týmto problém už asi vyse roka a doktori nič.Srdce cítim furt ,tiež mi nadvihuje hrudník keď ležím a tiež to vidím na koži.Akurad že ja pociťujem vecnú slabosť a neuveriteľnú únavu až by som povedal únavu na odpadnutí,doslova!Tiež si furt meram tlak,110 na 65 puls 80 a vseliak.Proste mi bije ako chce,dokonca to tak aj cítim,raz tak potom tak.Dost často ma aj bolieva a už ma to začína aj psychicky ničiť!Zároveň sa bojím že umriem a zároveň by som sa najradšej sám zabil ako takto trpieť!

fifk00

pozri tep ale tlkot srdca môžeš počuť po celom tele.
Tam kde máš pupok a si zatlačíš rukou môžeš cítiť tep..je to ABSOLUTNE normálne!! :) ak ti nebije príliš rýchlo alebo nepravidelne nemusíš sa ničoho báť!! (a ak tak ja si myslím že zo všetkou pravdepodobnosťou je to PSYCHIKA)
Ako spomýnaš že si užíval lieky,tak skús zájsť za lekárom ku ktorému si chodil a on ti už povie čo dalej...ale nemusíš sa ničoho báť!! zdravotne si v poriadku... :)

uzdost

napriklad teraz som koli tomu nespal celu noc...za kazdym ked som sa prehodil na druhy bok tak to iste ... vkuse len myslim na to ako mi bije srdce idem sa z toho zbaznit ...ked lezim tak mi normalne brucho nadvihuje ...alebo ked si ruku oprem o hlavu tak v tom mieste zas citim ako mi bije srdce ..