Alergia na cokoladu?

Príspevok v téme: Alergia na cokoladu?
Melvi

Ahojte, je mozna alergia priamo na cokoladu alebo nieco z coho sa vyraba? Zacala som pracovat v cokoladovni , vsade citit cokoladu a strasne ma svrbi tvar, hlavne nos,potom oci aj usta a vsetko, nemozem sa seba ani dotknut inak som uplne flakata cervena, usta sa mi vzdy napuchnu hlavne okraje,vyzeram ako kačka, strasne, neexistuje nieco (domace) co by som si mohla dat babsky recept alebo nieco na to? alergologa nemam a zatial sa ani nechystam kedze aj tak uz hladam vyse roka a nikde niet miesta len u sukromnikov ktory su strasne drahy,zatial nemam peniaze aby som vyhadzovala na take veci. Poradite? mate skusenosti?

Mesačný princ

Jojka255 - vyskúšaj bielu. Možno je to alergia na kakao a biela obsahuje len kakaové maslo a nie samotné kakao v takom množstve.

Jojka255

Ja mam tiez problem s cokoladou mam 25 rokov a nemozem ju vobec jest pretoze po par hodinach som vyhadzana na cele licach i brade no hroza :( sama ruzova vyrazka

Mesačný princ

A za tie dva roky si to nevyriešila? :O

Veď to by si tam umrela ak si alergická na nejakú zložku a nič si s tým nerobila doteraz.
treba ísť alergologičke!

Melvi

je to bezna vec... tu sa prispevky stracaju jedna radost... az teraz som nasla.. nekritizuj ale ked vies tak pomoz, ak nie tak nevypisuj.... nik neni na teba zvedavy...