Menstruacne bolesti

prplak

Ja som trpela silnými menštruačnými bolesťami 7,5 roka, mávala som veľmi silné a intenzívne bolesti, bolesti mi ovplyvňovali aj trávenie, vracávala som, mala som hnačky, proste počas menzesu prvých 24 hodín totál vyradené trávenie+bolesti chrbta (krížov) a ani nehovorím o tom že hlava mi vôbec nefungovala, nevedela som ani ako sa volám, jak mechom ovalená, no smrteľných 24 hodín každý mesiac...jediný liek, ktorý mi pomáhal boli kvapky na predpis ALGIFEN NEO s tým že som si ich dávala s predstihom-t.j. nie až keď som už umierala ale okamžite ako som dostala menzes (nečakala som na bolesti)-pomocou nich som dokázala ako-tak fungovať ...teraz pred 2 mesiacmi sa mi stala ta najdivnejšia vec zo všetkých divných vecí ktoré sa mi kedy stali, zrazu bol pre mňa 1. deň menštruácie úplne bežný a žiaden z vyššie uvedených príznakov som odrazu nemala, keby som nekrvácala tak ani neviem že mám menzes, potom som nad tým rozmýšľala, že čo som začala robiť inak a zistila som že som pridala do jedálnička kurkumu (vo vyššom množstve), dávam ju do polievky, do mäsa, do ryže, do cestovín, v podstate skoro všade, pričom tú zeleninovú polievku do ktorej dávam kurkumu jedávam aj 4-5x denne (kvôli mojim problémom s pankreasom), jem ju vlastne pred každým jedlom dá sa povedať, KURKUMA JE HOTOVY ZAZRAK!!!!!!! VYKUPENIE Z KAZDOMESACNEHO TRAPENIA A TO NA PRIRODNEJ BAZE! ešte by som podotkla, že tento zázračný výsledok sa prejavil asi po 2 mesiacoch intenzívneho jedenia spomínanej polievky