Artróza

Príspevok v téme: Artróza
Asdi

Mam necelych styridsat a diagnozu artroza. Bolia ma vsetky klby na rukach aj nohach a hlavne na prstoch. Doktor skonstatoval diagnozu a povedal ze je to opotrebovanie a neda sa s tym nic robit. Z coho by boli v mojom veku opotrebovane vsetky klby ked vobec nesportujem? Ozaj sa musim zmierit s tym ze ma artroza postupne zozerie zvnutra? Alebo ako proti tomu bojovat? Moze to byt dosledok potravinovej intolerancie? Prosim poradte mi niekto; ste moja jedina nadej; kedze lekari su lahostajni nevedomi ignoranti. Vdaka.

RNG

Tominem, 30 rocna historia lymskej boreliozy?!?
Borelioza je predsa liecitelna a to za par mesiacov, najneskor za rok.
Samozrejme nie antibiotikami, a3e roznymi potracinovymi doplnkami, ako enzym serrapaptaza na jej odmaskovanie, a antimikrobialne extrakt z olivovych listov, kde davka ucinnej latky, oleuropeinu ma byt 3 x 300 mg denne. Tiez pri tom znacne pomahaju aj kvapky samento, coumanda a banderol, co zaroven s olivovym listom su aj proti inym infekciam ako rozne mykoplazmy a rozne L-formy, co tiez vedu k zapalom a reuman(rozne typy artritid) v tele.

klasika

Predpokladám,že inú liečbu ako "klasickú"medicínu ste neskúšali.Možnosti určite sú len treba hľadať.Tam kde zlýha jedna cesta nastupuje iná.Pozrite sa na problém z iného pohľadu-je potrebné nájsť príčinu,ak necháte mail napíšem viac,možno vás to osloví.

Tominem

Ahoj, mozem ti poradit u nas malo znamu vec, AC11. Na artrozu a celkovo na problemy s klbami a svalmi posobi uplne fantasticky, ak vies po anglicky, najdes si na nete vela lekarskych studii a skusenosti ludi na USA strankach. Okrem toho ma aj vela inych zdravotnych benefitov.
Z prekladaca clanok od jedneho USA lekara:
,,Keď som prvýkrát počul o AC-11, bol som trochu skeptický. Verím, že ten, kto mi prvýkrát povedal o AC-11, ale chcel som vidieť na vlastné oči, ako dobre to funguje. Za tri mesiace sa znížila bolesť u jedného pacienta s 30-ročnou históriu lymskej boreliózy. Ona tiež mala fibromyalgia, chronická únava a astma. Jej bolesť, zvyčajne 8-9 z 10 (najzávažnejšie), bola znížená na občasné pichanie.

Ďalší pacient s fibromyalgiou, ťažkou artritídu v kolenách a bolesť zo zranenia chrbta, zaznamenali výrazné zníženie zápalu a celkovej zmenšovanie bolesti.

Bol som ohromený! Ale neprekvapilo Dr Tim Hall, lekár v Colorado Springs, Colorado, ktorý používa tradičné lieky vo svojej chronickej bolesti praxi. On bol pomocou AC-11 rokov a zistí, že je to nielen znižuje bolesť, zvyšuje energiu a výdrž."

U nas sa uz da zohnat tiez
-odkaz odstránený-

Agneška 88

Dobrý večer,
no rozhodne to nenechajte len tak - určite proti artróze bojujte. Ak ste naďabili na zlého lekára, choďte k inému. Nie každý je tak mimo :) Ja vám môžem odporučiť čo pomáha mojím rodičom (oni už al emajú na artrózu vek). Liek bez predpisu, volá sa to wobenzym. popýtajte sa v lekárni, sú to vlastne iba enzými, ale veľmi to pomáha aj od bolesti, aj od opuchov...aj sa vám bude určite lepšie pohybovať.

ni-ka

Ja mam tiez nachylnost na opotrebenie chrupaviek a preto poctivo uzivam klbovu vyzivu...maju ich na vsetkych sportovych strankach...treba brat taku kde je kolagen,chondroitin,glukosamin, MSM...co su hlavne zlozky ktore pomahaju regenerovat chrupavku aj prilahle struktury...
www.na maximum.sk