nevera

tana_2

co si ty pod pojmom nevera predstavujes?ja keby som bola lesba a priatelka by ma podviedla s chalanom tak to by som za neberu nepovazovala,ale keby ma podviedla s dievcatom tak to uz ano.ja mam priatela a ten keby ma podviedok s chalanom tak to by mi nevadilo,ale keby s dievcatom tak to by som uz za neveru povazovala.daj vediet ako si to vyriesil.

oxigenia

Ak sa vas vztah tym zhorsil, tak to skonci, ale ak sa uvedomil a vas vztah nabral ine, nove, lepsie dimenzie, tak mu to odpusti.

somar

on o tom nevie, že ja to viem, a bol podnapyty, tak možno preto to urobil??? lebo ja strašne pekný a baby nanho letia ako keby mal oklo seba feromóny... a to je ten problém, pritom dobre vedia všetci okolo že je zadaný a aj tak nanho tlačia.... tiež som jak mátoha...

jatyon

je to egoista, ze sa Ti priznal.
keby Ti to nepovedal, tak Ta to netrapi.
je zbabelec, ked nevedel unist pravdu sam.

Fanny

moj priatel isiel pracovat na 1mesiac do CR.ked sa vratil tak sa mi priznal ze ma podviedol.ta holka vedela ze chodi somnou,ale bol opity a ona to hnusne vyuzila.odpustila som mu,strasne ho lubim,ale neviem ci mu budem vediet doverovat tak ako doteraz.cely tyzden chodim ako matoha a stasne to boli.neviem co robit....