orgazmus

**

chcela by som sa spýtať na viac skúseností. v časopisoch sa píše, že mastubácia pomáha spoznávať telo a teda potom vedie k úspešnému sexuálnemu životu. ale ešte dávnejšie som čítala, že masturbácia v skorom veku, čo sú teenageri, vedie k neschopnosti dosiahnuť orgazmus v dospelosti pri normálnom pohlavnom styku. ja som nikdy nemasturbovala, len som to skúsila asi 3krát, ked som bola v puberte, bolo to príjemné, no nepotrebovala som to. tak som to s tým prestala,teraz mám 22 rokov a začala som sexuálne žiť s mojim partnerom. máme naozaj krásne milovanie. už viackrát sme dosiahli vrchol naraz. orgazmus dosiahnem skoro pri každom milovaní, či už slabší alebo naozaj silný. môže to mať súvis tým, že som vôbec nemasturbovala? rada by som vedala od iných ako sú na tom, vlastnú skúsenosť. súvis masturbácia a orgazmus. dakujem

nena

a baby už som sa snažila zistiť odpoved na moju otázku no márne vie, mi niektorá naozaj odpovedť?? ako vlastne orgazmus u ženy prebieha?? čo sa deje s telom čo by som mala cítiť a tak.. jednoducho nechcem patriť k tým kt. to nikdy nezistia :((

fialka

POMOZTE, uz rok so svojim priatelom mame styk, ale este ani raz som nezazila orgazmus.Skusali sme rozne polohy,oralny sex, prsty.... Mame sa velmi radi a moj priatel sa tak snazi.... a ja stale nic.

janka

Cica to je jasné. U ženy prebieha orgazmus v hlave.Ja mávam niekedy orgazmus už pri hladení a láskaní.Takže to skús s niekým, koho budeš naozaj milovať a uvidíš, že to bude o inom.

sasnika

moze byt ako pises.u zeny orgazmus je velmi zalezitostou v hlave.ked vies,ze toho cloveka nemilujes,ze nie su ziadne krasne city,tak je to len rutina...a potom nic.u muzov je to inak,vacsinou nemusia milovat.

cica

-sakra ja som mala 1 krat orgazmus a hned som vedela co to je...ale teraz...????mam uzasny sex ale len sex nemilujeme sa ,neviazu nas ziadne city...myslite si ze aj preto mam problem s jeho dosiahnutim???lebo fakt to neviem rozpoznat...som zo seba zufala...!!!porad kto mozes

janka

Ja mávam normálne viac orgazmov za sebou. Najčastejšie 2 ale už som mala aj 4. Prvý je samozrejme najsilnejší. Ďalšie sú už kratšie ale aj tak je to úžasné. Môj manžel mi nestíha ani závidieť.