Začarovaný kruh anorexie

Príspevok v téme: Začarovaný kruh anorexie
lindus26

Ahojte. Pred asi 2,5 rokmi som z roznych dovodov schudla z 58 na 52 (pri vyske 170). Bola som spokojna, az kym som neisla na rok do zahranicia, kde opat rozne faktory sposobily, ze som padla do anorexie, a pri vahe 45 sa sama vypytala na hospitalizaciu, kvoli strachu, ze mi zlyha srdce (k comu som daleko nemala). Velmi tazko a dlho som priberala, az kym mi jedneho dna jedlo nezacalo chutit. Nechapala som to - ja som jest nechcela ale moje telo si robilo co chce! Z pravidelneho papania sa stalo nepravidelne a z neho zas nekontrolovatelne prezieranie, az kym som nepribrala na 63. Vtedy som to vyriesila dalsou hospitalizaciou, kde som nabehla na pravidelny rezim a vsetko bolo ok. Nie na dlho. Ani som si nevsimla ako, zas som mala 47. A zas odznova - papanie (nastastie uz nie nekontrolovatelné), kde kludne zbastim aj 3000-4000 kcal denne. Po dosiahnuti 53 kg sa ma zas zmocnila nenavist ku svojmu telu a opat som bola v silnej podvyzive. Momentalne mam cca 55, co sa mi zda obrovsky vela, prejedam sa, nenavidim svoje telo. Na jednej strane mi strasne chuti jest a na druhej chcem byt vychudnuta na kost, chcem aj zit a tesim sa z kazdeho dna, ale chcem byt aj chodiaca mrtvola ktora pomaly zomiera. Neviete mi poradit, ako sa prestat prejedat, chudnut nejakych 5 kg a udrzat si ich? Som uz uplne zufala. Vdak

(PS. idem na 3 mesiace do Pezinku, myslite, ze to bude mat ucinok v mojom pripade?)

celest13

Lindus prave v stredu idem k psychokogicke.na lieceni som nebola.odmietam .bojim sa ale dakujem.aj tebe drzim palce.az sa vyliecis...

lindus26

LadyOpium: na tej antolskej som bola najnovsie kvoli depresiam a kramare boli detske

celest: bola si niekedy v nemocnici, alebo m psychologa? drzim ti palce

LadyOpium

a to vsetko koli anorexii?a na kramaroch na detskom? a mas aj depresie alebo len anorexiu,lebo ja mam aj depresie aj schizu cize 6x a dvakrat este v hronovciach

lindus26

LadyOpium: ano, to je rozumne a je to aj tam. Bola som 2 krat na kramaroch a na Antolskej raz

celest13: co ti pomaha zastavit tie prezierky?

celest13

Lindus 26 este aj vaha nam sedi.ja som mala najmenej 47.ale mam 173cm.potom 50.52.teraz 53 a chcem aspon 49. Lebo si pripadam obrovsky :( a to som nejedavala,grcala,teraz som mala obdobie zrania.fuj.a teraz chcem schudnut zas...

LadyOpium

tak povedz ze si bola chuda a ze uz nechces viac chudnut ze sa chces vyliecit...

a ty si uz bola v akych nemocniciach?

LadyOpium

linda 26 a kolko si mala najmenej?ked sa ta budu pytat povedz ze si si svojim vychudnutym obdobim uz presla alebo sa tam s nikym nerozpravaj...teraz mas 55?

matway

Som chlap, a nerozumiem tomu...doslova milujem jesť...no ak by som mal s tým problém, určite by som sa nedal hospitalizovať kvôli takej kravine!!! Je to v mozgu, ktorý je za potreby dať do správnej línie!!!