Ako pomoct kamoske s PPP?

Príspevok v téme: Ako pomoct kamoske s PPP?
LadyOpium

mam kamosku ktora ma ppp kombinovane...klasika...prejedanie, zvracanie, prehanadla, intenzivne cvicenie, depresia, sebaposkodzovanie koli sebanenavisti...chcem jej pomoct len neviem ako. vravi mi, ze moja vaha ju inspiruje, aj ked mam zdrave bmi a citim sa dobre-niekedy nie ale vacsinou jej vtedy nepisem ani sa s nou vtedy nestykam-ona chce vazit tolko co ja aj ked je o 14cm vyssia odo mna a nevie pochopit ze ona ma postavu danu geneticky aj co sa tyka telesnych mier ako prsia pas a boky...nevie pochopit, ze kazda mame iny metabolizmus, inu genetiku, iny typ postavy... dnes mi povedala ze si chce kupit prehanadla a ze zacne opat zvracat aby schudla na tolko kil kolko mam ja, cize chce takymto stylom schudnut 30kil!!! bojim sa ze tu vahu v zdravi nikdy nedosiahne, ze skonci v nemocnici aj ked ona je tam ako doma...neustale sa ma pyta kolko som jedla a potom sa so mnou porovnava..ja v nej nevidim superku, ale velmi dobru kamosku a rada by som jej pomohla len neviem ako...ja chcem jest zdravo a hybat sa a nechcem mat uz nic s ppp chcem zit bez tejto hnusnej choroby ale ona ma taha len dole s tymto... prosim poradte, prerusit s nou kontakt nechcem lebo sa o nu prilis bojim

LadyOpium

boze dnes mi pisala ze sa chce koli ppp zabit ja uz fakt neviem ako jej pomoct mam dost svojich problemov a nieto este riesit jej mam toho vyse hlavy dnes som mala paranoju pisemo tom v teme "ludia ako nezaspat?" ...inac oblicky no dnes som mala bolesti ale mohlo to byt aj nadmernou namahou...jem vsetko skoro teraz aj ked by som sa mala krotit koli nim ved vies dieta ale vies je to tazke pre mna sa ovladat ked kazdy okolo teba je kolkorazy aj sladke slane a je tazke odolat

Maoam

Lady Opium, no len dokedy...nic v zlom

ako PPP pacient by si sa mala obklopovat zdravymi ludmi, ktori netrpia PPP

jej pomoct asi nemozes, iba ak by si bola sama uz vyliecena a roky bez recidiv a s uplne inym zivotom

ako inak s oblickami? uz je to lepsie?

LadyOpium

tak fajne dakujem lebo mna to fakt uz netrapi vaha dnes teda vlastnec vcera som mala aj chipsy aj margotku a bez vicitiek

Žužova

nemá prečo ved to sksu tam nenapadne ,pomaly.. tebe samej predsa nemže robit dobre ked ti stale ktosi pili uši rečami o chudnutí ked pišeš že chceš na to kašlat..pre svoje dobro vlastne kašli na nu a nenapadne skus tieto temy obmedzit nech si na to najde inu ,,kamošku" :)

Žužova

teraz neviem či ti naozaj tak ide o nu alebo si sa zase prišla porozprávat o sebe a polutovat sa ?? sorry ale sama si pppčkarka tak dobre vieš že pomoct si musi baba iba sama, teda že ona musi najprv chchiet nejaku pomoc a musi chchiet dostat sa z toho von,čo očividne tá holka nechce tak neviem čo tu riešiš.proste jej prestat hovorit kolko ješ neješ kolko važiš a blabla a nerieš snou jedlo ani chudnutie,skus menit temy bav sa snou o niečom inom, nech vie že ty jej už radit v chudnutí nebudeš a nemaš zaujem počuvat take kecy...