Biely výtok z pošvy

Príspevok v téme: Biely výtok z pošvy
Michelle_98

Dobrý deň,
Už dlhšiu dobu mám taký problém (niekoľko mesiacov), no až teraz som sa odhodlala o tom napísať. Trápi ma biely zapáchajúci výtok z pošvy, niekoľkokrát za deň. Nenašiel by sa prosím niekto, kto by mi poradil čo to môže spôsobovať a ako sa tomu dá predísť? Mám 16 rokov. Ďakujem za každú odpoveď.

Dimensia

ahoj :) som na tom podobne. Ja mám 15 a bola som u gynekologa. Sestrička mi povedala, že keď som panna tak ma nebude vyšetrovať iba sa somnou porozpráva.Celkom som sa tomu potešila.Ale ako som tam prišla niečo sa ma spýtal a potom povedal aby som sa vyzliekla, že ma ide vyšetriť. V jeho ambulancii nebola kabínka. Išiel pre niečo do druhej miestnosti a ja som sa zatiaľ vyzliekla. Hrozné. Vyskočila som na to kreslo a veľmi som sa čudovala, že on sa mi pozerá na moju...ako na výklad. jeho oči boli zarovno s mojou...Spravil mi výter ale nie stien maternice ale iba to navonok. Keď som si mala prísť pre výsledky niečo mi do toho vošlo. A kedže ja som na toho gynekologa nemala kontakt iba on na mňa nezavolala som. Prešlo už veľa času. Ale kúpila som si lactacyd a ten pomohol. Kedže občas prišlo na mňa aj nejaké svrbenie a tak :)