Čo mi je?

Príspevok v téme: Čo mi je?
tazas

Ahojte, mám problém. Pohlavný styk som mala pred 4 mesiacmi. Odvtedy som mávala normálnu menštruáciu. Minulý mesiac mi menštruácia meškala 3 dni. Tento mesiac mi opäť mešká už 2 deň. Mňa počas menštruácie bolia kríže. A tie ma už bolia ale menštruácia nikde, k tomu sa dnes pridali strašne kŕče asi 3 minúty som sa nechcela ani vystrieť pretože to bola bolesť. Tehotenstvo by to nemalo byť teoreticky, tak potom čo ? :(

tazas

Mám 17. Viem žeby som ešte nemala ešte strachovať ale tak do teraz som mala menštruáciu stále o 1-2 dni skôr. A teraz mi mešká, ešte sa pridala aj bolesť hlavy :/
áno použili sme ochranu. Ale tak ja už neviem čo to môže byť :/

kikarika1

Koľko máš rokov? Pokiaľ si ešte veľmi mladá, tak je normálne ak nemáš pravidelný menštruačný cyklus, niekedy sa upravuje aj niekoľko rokov a potom je už pravidelný (samozrejme ak je všetko ostatné v poriadku). Ak ti mešká 2-3 dni, to je tiež v poriadku, ničoho sa neobávaj. Ak si mala pohlavný styk prvýkrát v živote, tak je dosť možné, že tvoje telo zažilo "šok" a telo na to reaguje nepravidelnou menštruáciou. Čo sa týka tehotenstva - tak to by si mala z hlavy úplne vypustiť, pokiaľ si použila ochranu (predpokladám, že si natoľko rozumná a použila si ju).