Citrónová diéta

Príspevok v téme: Citrónová diéta
Memka

Čaute ľudkovia !
Do leta ostáva už len pár dní a mne s nimi aj prebytočné kilá, ktorých sa chcem zbaviť. Nie je to veľa len asi tak 3kg. Na internete ma zaujala citrónová diéta www.akademiakrasy.sk s ktorou by to možno aj šlo ... A, preto sa chcem obrátiť na vás a opýtať sa, či s ňou má niekto skúsenosti a ak áno aké ? Schudli ste ? Koľko ? po prípade kľudne komentujte čo si o nej myslíte a ak máte iný typ na dobrú diétu tak sem s ním, veľmi ma potešíte :)

Fleur-de-lis

pozrela som si to. No neviem. Mne to príde trocha ako blbosť. Jednak čo z toho, že schudneš za týždeň 3 kilá a potom ich hneď priberieš keď začneš jesť normálne. Akurát si môžeš zblbnúť metabolizmus.
Ak chceš tak si daj detox, ale to trvá tak mesiac a potom by sa človek nemal vrátiť k predošlému stravovaniu, ale k zdravšej verzii.
Keď chceš natrvalo schudnúť tie tri kilá, tak proste začni viac piť, kľudne aj tú citrónovú vodu na raňajky a potom jedlo až keď si hladná.
Vyhýbaj sa sladeným vodám, džúsom, sladkostiam, vyprážaným jedlám, lepku a mliečnym výrobkom a jedz viac čoho? No viac zeleniny a ovocia ;) Orieškov a semienok. Čím menej spracovaných potravín tým lepšie.

Textová Inzercia

Darček pre ženu

Kombinácia vitamínov pre ženu. Ideálny darček na vianoce.

Darček pre muža

Kombinácia vitamínov pre muža. Ideálny darček na vianoce.

Dr.Vitamin - zľavový kupón VIANOCE. 5% zľava pre užívateľov Zdravie.sk !

Špecialista na vitamíny, minerály a doplnky stravy. Obchod kde nájdete všetky vitamíny, minerály a doplnky stravy.

AVITA

Zdravie je všetko a bez zdravia je všetko ničím. Darujte svojim blízkym vysokokvalitné výživové doplnky v štýlovom balení.