Prejedanie sa

Príspevok v téme: Prejedanie sa
bibaa

Ahojte, potrebujem poradiť..schudla som 20 kg..mala som v pláne schudnúť ešte viac, ale rodičia ma zastavili..začalo sa to všetko ked mi rodičia začali kázať jesť všetko od vtedy si nemôžem pomôcť a prejedám sa..neviem čo mám robiť..niekedy mam chuť ísť aj vraciať..už som to aj skúšala ale nejde mi to..jednoducho strach..mam neskutočný strach že zase priberiem čo k tomu aj smeruje..prosím potrebujem nejake rady, som bezmocná :( dakujem

Amily

Ja napr.5X denne jesť nemôžem presne preto že aj ja by som spadla tam kde som bola.A to už nechcem.A preto jem len do 17:00 ..A čim skôr zjem posledné jedlo dňa tak mi je lepšie.

bibaa

ďakujem za reakcie, viem dobre že je to hlavne o psychike..veľmi sa snažím dodržiavať ten režim jesť iba 5x denne ale stále spadnem tam kde som..no nič treba pevnú vôľu a bojovať s tým, musím si veriť že to dopadne dobre...ešte raz ďakujeem

Amily

prešla som si z tým aj ja.Tiež som schudla 20kg za 5mesiacov.A tpadomk isto ma stopli rodičia lebo chcela som byť chuda.Od januara som trepala fazou že dieta-prežer a môžem povedať že až do maja asi.Potom som si prečitala prečo sa neprejedať.A celkom to ide.Aj mne ľudia hovorili jedz 5x denne a zdravo no mne to nepomohlo mala som ešte väčšie chute sa navratiť k jedlu a tým padom aj k pribratiu.Aj som pribrala z 58kg na 68kg.Teraz netušim koľko mam.Ale už par dni sa snažim jesť zdravo,malo a hlavne nie večer.Všetko je to skor o psychike si myslim.Takže si to prvý urovnaj v hlavička-pomôže ti to :-)Povedz si že chceš jesť,ale aj chudnuť.A pôjde to.Držim palce :-)

mate59

V prvom rade musíš mať pevnú vôľu.Jednoducho jedz normálne porcie,5x denne, nejedz nezdravo,venuj sa pohybu,športu apod.Jednoducho ak sa sama neovládneš, nie je ti pomoci.