PROMOCIE

Príspevok v téme: PROMOCIE
tana19

Prosim o radu - priatel ma pozval na promocie a ja neviem ake je najvhodnejsie oblecenie na takuto prilezitost(aj to, ze budem musiet cestovat do 300Km vzdialeneho mesta),a takisto ma zaujima, co sa dava ako dar, myslim, ze nejake pera, ale neviem, ci zrovna to priatel oceni...mam dilemu. Davaju sa chlapom aj kvety? Poradte prosiiiiiiiim, budem vdacna.

tana19

romca mohla by si mi napisat nieco viac o tom vyryvani na pero? Kam to robia? Na vrchnak? A ako dlho to trva, kolko stoji, a ci to robia v kazdom zlatnictve...pero este nemam, ale co som pozerala na nete, jedno sa mi celkom paci,videla som aj za 8000Sk pera, ale to je vela pre mna...dik

romca

Nemas za co!:-).No v lepsich papiernictvach a hlavne vacsich mestach,su aj samostatne obchody-len pera.Ale to skor-BA,BB a pod.Neviem kde byvas.Ked nedas kvety nepokazis nic!Aspom tak to bolo na mojich promociach.Pera su fajn PARKER!!!Ale to ti uz poradia v obchode.Ved len tak mozes behnut do obchodu a spytat sa poradia ti mozno aj iny obchod.Ved uvidis podla ceny ze su drahe.Stoja od 500-1500,to je uz na tebe ake drahe chces.Myslim ze je to fajn darcek!!Ved podla mna bude sam vidiet ze je take drahe.Ja som napr.kupila take a dala nan vyrit:" z lasky" a meno a datum.To robia v zlatnictvach.Bolo to originalne a tesil sa velmi.Tak to necham na teba ,to len ako motivacia ak by...tak ahojky.Nech to dobre dopadne a mate krasnu oslavu!!R.

tana19

Dik za radu romca, pozname sa asi 2 roky, ale neviem povedat ci sa bude vytesovat z pera.Mne sa to vsak zda celkom fajn, je to aj prakticke, cize ziadna zbytocnost.Co sa kvetov tyka, pocula som uz vela protichodnych nazorov, takze asi nic z toho, aj tak musim cestovat 300Km a pera lepsie "uskladnim" ako kyticu.Ak sa este mozem opytat, kde zozeniem take pekne pera alebo sady - v papiernictve? Alebo su nejake specialne darcekove obchody na to? Ake znacky su dobre a v akej cene sa zhruba pohybuju? Dik :)

romca

dar.Tak chalani vecsinou dostavaju kvety od rodicov,ale nic sa tym nepokazi ked aj od priatelov,je to uplne normalne.a dar mozu byt nejake znackove pera tak pekne balene napr.parker.Zavisi od toho ako dlho ho poznas a co ma rad.

tana19

neviem ako to chodi...tiez som myslela na kvety, ale potom mi niekto povedal, ze chalanom sa nedavaju...tak neviem, mam zmatky.

tana19

No, lenze priatel tiez bude dochadzat asi 100km, len z ineho smeru...trosku komplikovane. A s tym darom mi vie niekto poradit?

rebel

no tak "slusne", saty/kostim,...
to cestovanie, no tak zbalit saty a prezliect sa u priatela.
myslim, ze v prvom rade by mal ocenit priatel to, ze dojdes:) a ten dar s tym ti bude musiet niekto iny poradit:)