Prichadza kolaps?

Príspevok v téme: Prichadza kolaps?
LadyOpium

ahojte... odkedy som sa vratila z liecenia ide to so mnou opet dolu vodou...stale vraciam niekedy aj 4x denne, dnes som po obede isla vracat a kedze mam na rukach jazvy po sebaposkodzovani dala som si dlhe rukavy a kedze neobleciem trojstvrtove gate z minulej sezony dala som si dlhe gate ... ked som sa vracala domov, zacalo mi hrozne busit srdce, citla som strasny smad a tocila sa mi hlava, musela som parkrat oddychovat kym som nedosla do blizkej restiky a nepoprosila casnicku o vodu...potom som sa isla na wc oplachnut a volala som mame nech po mna pride...odvtedy sa bojim ist von sa vyvracat lebo doma nemam kedy a cim viac jem tym viac sa nenavidim..vazim sa po kazdom jedle a so stupajucou vahou rastie sebanenavist...myslim, ze nikdy nedosiahnem dokonalost, skor asi umriem ako tlaste prasa na infarkt...mam 59kil na 160cm... stale citim smad a nic nevladzem lebo sa cela trasiem...

prichadza kolaps? prosim pomozte!!!!

LadyOpium

boze ludia zase mi je zle vcera som vracala krv a odpadla som a teraz tiez mi je na odpadnutie od hladu vraciam aj ked si nestrkam prsty prosim poradte co mam robit,nemozem si zavolat rychlu lebo mama nevie o tom ze co robim len v piatok som dosla zo psychiny prosim pomozte

LadyOpium

zuzova presne to citim...a teraz som sa bola najest trocha tak to preslo...zj idem na odber krvi mama mi povedala ze mam ist ale sama ze ju nech do toho netaham...teraz som u kamosky lebo som to dusno u nas doma nemohla vydrzat...vykecala som sa aj aj ked som riesenie nenansla je mi aspon trochu lepsie hlavne fyzicky...

Žužova

Lady mohlo ist o dehydrataciu.. poznám tento pocit už som si ho par krat prežila naštastie ale doma ,po vracaní... a necitila si aj chlad a chvenie sa v celom tele ? mne pomože ked sa napijem vody a lahnem si potom to pomaly prejde , ..treba to len predýchať. Ja tomu nedáva nejaku extra vážnosť lebo viem že je to kvoli vracaniu,síce ,,pritom" vždy vypijem aj 1 a pol flašky vody no zrejme ma to dehydruje tak či tak...

..Lady davaj si na to pozor ,skus sa s mamou nejak porozprávat uprimne tak ako to cítiš.. podla toho čo píšeš ,no nemam slov na tvoju matku..tak z chuti by som jej do očí povedala čo si myslím o taktomto správaní... Musí byt velmi zakomplexovaná,ty budeš asi najštastejšia ked sa raz osamostatníš a odídeš od nej...začneš si žit po svojom a verím že sa aj z tohoto dostaneš lahšie. Držím palce..

oui..

v tom pripade je Tvoja mama povchna truba, to je vsetko, co mozem dodat. evidentne nebola v zivote milovana za ine, ako za vyzor, respektive je zakomplexovana a svoje komplexy si prenasa na Teba. robi to preto, lebo chce pre Teba to "najlepsie", ale na to sa teraz vyser. To, ze mama nieco povazuje za najlepsie, neznamena, ze to najlepsie je. Ty si chora, Ty potrebujes jest, potrebujes sa naucit jest nie pocuvat taketo bludy. Popros ju, aby Ti nehovorila o tom, ze mas chudnut. Ty sa necitis dobre vo svojom tele a ona je Ti najblizsia osoba a namiesto toho, aby sa pokusila dat Ti najavo, ze Ta ma rada , Ta dodrbava.

LadyOpium

teraz som to povedala mame a ona mi povedala ze mozem aj pockat na tu krv ale ona so mnou nejde a ziadnu smanitku mi nezavola

oui..

bojis sa, ze ju sklames. tym, ze budes tajit pravdu neodstranujes pricinu sklamania, len ju zakryvas. dievcisko, mama bude mozno nestastna, ale to pominie, to su len otazky par hodin alebo dni. ale tak Ti poviem, cim dlhsie si budes takto ublizovat, tym viac sa vzdalujes normalnosti a tym viac mame ublizujes. myslis, ze nebude sklamana, ked si najde decko v bezvedomi? mama ta lubi a vzdy bude. mozes ju neviem ako sklamat, vzdy bude mat pre teba cit. mozno ho len nevie spravne vyjadrit, mozno mala sama matku, ktora jej nevedela prejavit cit inak ako vykrikovanim toho, v com by mohla byt lepsia, ja uz neviem, ake mate vztahy. pointa je ta, ze nech mama robi cokolvek, robi to preto, lebo jej na Tebe zalezi. to neplati jedine v extremnych pripadoch fakt sebeckych chorych rodicov, ale tam uz nemusi potom ani decku zalezat na ich nazore. ale pokial Ti zalezi na tom, ze nechces mamu sklamat, tak sa snaz vzchopit. to ze Ti je teraz nahovno neznamena, ze Ti musi byt nahovno staleo

Maoam

Oui: ale chapes, ani ten pos*aty draslik s magneziom doma nema, hoci pravidelne zvracia a ma dokafrane oblicky a este fajci, mna ide slahnut z toho pristupu

tak bud chcem pomoc alebo nie, sakra

Maoam

poviem ti k tomu uz iba jedno: ak je cloveku fakt na skapanie, tak mu je absolutne JEDNO,co kto na to povie a vola sanitku

viac k tomu nemam co dodat

sama musis vediet, co so svojim zivotom