Liečba PPP

Príspevok v téme: Liečba PPP
peťa 323

Ahojte baby, dva roky som trpela mentálnou anorexiou a monetalne trpim mentalnou bulimiou,sebaškodzovanim a samovražednymi myšlienkami už asi dva roky....neviem si už sama rady tak mi bol navrhnuty pobyt na psychiatrickej liečebni bud v pezinku alebo v Blave cez tieto prazdniny....chcem sa spytať ostatnych o skusenostiach na týchto liečebniach ....alebo nahodne ak niekto ide tiež tak sa prihlaste

peťa 323

awe13 ...z podvahy som sa dostala pred rokom kvoli hormonom ... no vraciavam každy den po jedle niekedy zas hladujem aj tyžden a inokedy do seba napchapam nespočetne množstvo jedla a potom to vyvraciam a ked priberiem pridu mi vyčitky a potom ma napadaju rozne myšlienky mam 175 cm a 61 kg ale pri tejto chorobe mi skače hore-dolu ....prečo nechceš isť na liečenie ? ja už nevidim cestu niči mi to život 6 rokov aj telo....skušala som už všetko ale už nemam žiadnu chuť k životu....ty máš ake problémy ?

awe13

Opis blizsie tvoje problemy s ppp.Aj ja som mala ist do Pezinka.Zatial odmietam.Kolko mas rokov? Mas moc velku podvahu teraz? Ja som tiez mala anor.teraz mam bulimiu aj anorexiu dokopy...