Nosový filter

Katariiina

Dobrý deň prosím Vás dajú sa niekde v lekárni kúpiť nosové filtre alebo len na stránke ?? ? drží to v nose ?? tiež kvoli alergii na parfumy , všade sú, mám z toho migrény,a opuchnutú sliznicu, soplím z toho ak sa toho nadýcham. ano suhlasím s pani čo tu písala v 10/2017 , ocot mi pomáha v tomto , parfumy už nepoužívam .

jaaaa

Ahoj, práve ho idem objednať. Našla som len jednu stránku. Som zúfalá. Som alergická na prchavé látky z parfemov. Tak verím, že mi to pomôže. Zatiaľ mi zaberá len ocot obyčajný 8% na neutralizáciu chémie ale na dýchanie vonku nemám nič. Používam zatiaľ nosalergin, lenže ten stiahli z trhu. Práve som filter objednala. A je mi jedno či ho budem cítiť v nose alebo nie. Mne je z tých parfemov zle. A nevydržím v obchodnom centre viac ako 10 min. Otázka, koľko vám to vydrží jeden filter, reálne? dá sa umývať, napríklad s octom, ktorý sa osvedčil?

Kitkat203

Zdravim...zacal som nosovy filter pouzivat nedavno a nijako mi v nose nevadi. Naopak zvykol som si nan a bez neho nezacnem pracovny den. Pracujem v doprave kde sa nadycham pocas dna pomerne vela splodin a predtym som pouzival zdravotnicku rusku, ale zistil som ze sa ma ludia boja ked ju nosim, preto som zacal nosit nosovy filter a podla mojich skusenosti ma asi rovnaku schopnost zachytit smog ako ruska ale nieje viditelny.

Lotak

Ja som si tiez objednal nosove filtre a uz nikdy viac by som tak nespravil je to len tahak na peniaze keby aspon vyrabaju viac velkosti, nakolko su uplne nepouzitelne

manažéris

Ďakujem, to rád počujem, ja som tiež alergik (tráva) a zároveň vášnivý rybár. Určite kvôli alergii neprestanem chodiť na ryby, (väčšinou som celý víkend na nepokosenej lúke:)) aj keď teraz tam trpím ako "pes". Dúfam že to pomôže, lebo inak už neviem. A byť stále na liekoch nepomáha, tak ako by som si predstavoval.

agaico

Zdravim,
ja som si nosove filtre objednal uz niekolkokrat a urcite v tom budem pokracovat, mozem ich len odporucit. Trvalo par dni kym som si na ne zvykol, ale teraz ich uz v nose vobec nevnimam. Som alergik a s filtrami pocitujem vyrazne zlepsenie.