Rozdielne namerany krcok + hospitalizacia

Príspevok v téme: Rozdielne namerany krcok + hospitalizacia
Katika1306

Ahojte,snad mi bude vediet niekto z vas poradit,ja uz som na pokraji zufalstva. Momentalne som uz v 27.tt tehotenstva. Minuly tyzden v stredu mi moj gynekolog v poradni zistil skrateny krcok. Pohmatom ho odhadol tak na 2cm,preto ma hned vo stvrtok poslal na hospitalizaciu,aby mi krcok premerali cervikometriou. Tam mi ho premerali,namerali 12mm.Zacali mi pichat injekcie,aby sa malemu rychlejsie vyvinuli pluca v pripade,ze by doslo k predcasnemu porodu.Lekarke sa to nezdalo,tak sa dohodli,ze cervikometriu v piatok zopakuju. Namerana piatkova hodnota 44mm.To sa vsak nezdalo dalsiemu lekarovi,tak ma v sobotu opat vysetrovali pohmatom. Vysledok - nieco medzi. Do toho mi zistili chudokrvnost a nejaku vaginalnu infekciu. V nedelu sa nic nedialo,samozrejme,ved je nedela...dnes rano opat cervikometria,opat prva lekarka,vysledok 19mm. Zase chaos,nohy hore. Cakam a netusim co sa bude diat. Prisla som sem zdrava,a teraz ani neviem ci vobec odidem. Neviem,ci sa dat previezt do inej nemocnice,ci si dlzku mojho krcka z tolkych vysledkov zpriemeruju. Nic. Len lezim a cakam. Je normalne,ze mi ten isty krcok odmera pat lekarov a kazdy dospeje k inemu vysledku?????