Cukrovka?

Malarkey1

Ahoj Petranka tvoje hodnoty glykemie este nemusia vestit že mas cukrovku , zvyseny cukor na lacno si mohla mat aj zo stresu pred odberom .Telo pri strese uvolnuje bielkoviny ktore sa menia na cukry co takiez prispieva k zvysenemu cukru . Ak chces mat dobru glykemiu jedz rozlaceny strucik cesnaku aspon 2 krat do dna , chilli papricky , jedz pravidelne avsak snaz sa v mensich davkach a viackrat do dna . Vyluc meso , a vsetku psenicu a aj cestoviny proste vsetky jedla z psenice. A po kazdom jedle sa pod aspon na 15 minut poprechadzat alebo si lahsie pocvic

Lulu2011

tu neradia lekari, takze len sledovat, vyzera to na zacinajucu cukrovku, alebo nejaku rezistenciu, aj si smadna a vela chodis curat?

dodrzuj dietu a uvidis, kym si nemusis pichat inzulin je dobre

petranka1981

Dobry den,opisujem presne popis aj s dnenym vysetrenim na diabetologii. prosim o radu. Na nahodnom odbere krvi mi bol zisteny cukor 6,4 nalacno.
Bola som odoslana na zatazovy test glukozovy.
Na lacno bola hodnota 6,3 po zatazi 12,9.
Odoslali ma na diabetologiu.
Kde mi zmerali hodnotu krvy na lacno a po najedeni.
Na lacno som mala 5,1 a hodinu a pol po jedle 7,1
Diagnostikovali mi cukrovu. Typ 2. .
Hned mi chceli predpisat lieky, ktore som odmietla, a tak mi kazali prist o tri mesiace a skontroluju mi krv zo zili,kde zevraj zistia aky cukor bol pocas celych troch mesiacov. Nasadili mi dietu. Prosim poradte, naozaj sa jedna uz o cukrovku? Nebolo by vhodne, znova skusit ten zatazovy test? Kedze glykemiu som mala na lacno 5,1 u diabetologicky? Berem lieky lyrica, na trojklanny nerv. Prosim pomozte a poradte.

Lulu2011

ja osm mala raz na lacno 6,1 som sa zlakla strasne, ale pot om vypiti cukru som mala po 2 hodinach 5,7 nejak tak, tak to uzavreli, ze to je len nejaka rezistencia, ci co...rano som zvykla mavat aj 3,2...neviem co to je za porucha udajne s anijak nelieic, len cloveku je blbo, ked mu klesne cukor