Požiadanie o ruku

Honey

Neviem teda odkial si ale pre mna by uplne TOP poziadanie o ruku by bolo na mojom oblubenom mieste a uplne necakane a to na lanovke-zelezna studnicka v BA :)

malyprd

vytiahni ju na lesnu cistinku pri splne mesiaca ako som to urobil ja svojej byvalej ale ta ma zial odmietla. Nebudem konkretnejsi radsej. Hlupana :D A to som bol taky romanticky romantik :D Moze lutovat ale ty skus mozno ti to vyjde.

sewie

na tvojom mieste by som premyslala nad niecim co je pre vas typicke ako dvojicu-nejake vase oblubene miesta, cinnosti-alebo nieco co ona strasne miluje...

sewie

ja som zatial zial take stastie nemala, ale mozem ti povedat kamaratkin pribeh. ked volsa do bytu od vchod az po spalnu sa tiahli lupienky ruzi a ked vosla dnu cakal tam na nu jej priatel s kyticou a prstenom...neviem ci jej este aj veceru dokonca neurobil:)))...mozno to znie sladko a gycovo ale kamaratka bola nadsena a tyrala nas milionom fotiek:D , ono to zalezi od zeny. Hlavne dobre zameraj snubak, segrin snubenec to podcenil a doteraz ho nedal zuzit a uz mu ho tusim aj vratila naspat!...eh

odvazny

nechcem to tak jednoducho, chcem aby to malo trocha romantiky, zaujimavosti.

praveze take ze do koacika a pod ani ja nechcem, v restike to tiez asi nema svoje caro :D

preto by sa mohli priznat ti co tym uz presli ze ako to unich prebehlo teda ak sa zato nehambia :)

Iba Katka

záleží od toho čo má rada... ja by som sa určite vyvarovala klišé z romatických fimov, ako zapiecť do koláčika v reštaurácií a pod. Vlastne by som ani nechcela, aby sa to odohrávalo v reštaurácií alebo na mieste kde je kopec cudzích ľudí....

Ale ja nie som zasnúbená, tak to ešte neprebehlo :D