Ake infekcie/chorovy hrozia tam dolu?

Príspevok v téme: Ake infekcie/chorovy hrozia tam dolu?
blba

Stala si mi taká trápna blbá nehoda na verejných wc. Pre upresnenie počas potreby mi do wc padol mobil a tak voda z misy vyšplachla na mna, nasledovalo dosť velke zhrozenie, ale povedala som si, že ok poutieram a budem v poriadku, ved na SVK sa na wc použiva vačšinou pitná voda, lenže po spláchnutí wc som takmer dostala infarkt ked som zistila, že tá predchádzajuca voda asi nebola tak celkom čista, podla zmenenej farby vody v mise predpokladám, že niekto po sebe nespláchol alebo tam niečo vylial. Tak som teda rýchlo robila všetky možne opatrenia ( alebo teda jediné možne a to toaleták a voda z umývadla) avšak poriadne umyť som sa mohla až o 10 hodin neskor, takže teraz sa obávam, čo asi tak možem nachytať, pretože posledný polrok sa mi zdravie dosť blblo. Idem sa zbesnieť, pretože schytať nejaku mykozu alebo niečo podobne teraz tesne pred skuškami by bolo na odstrel. Takže prosim poradte čo robiť? Či len čakať či sa niečo prejaví? :(

Ivka 1

Voda z nesplachnutého WC nemá súvis s infekciami v intímnej oblasti. Predpokladám ,že na WC sedátku ste nesedeli a ruky ste si po kontakte s mobilom vždy umyli. Myslím, že Vám nič nehrozí .

maricenka

radsej nic este neries. naco do seba ladovat nieco, ked u teba este nic nevypuklo... mozno skus nejake intime gely (ja pouziva canesten intime gel). tie mozno preventivne zaberu. nic insie by som vsak zatial nepouzila...