Stres z maturity, pocit na vracanie, hnačka

Príspevok v téme: Stres z maturity, pocit na vracanie, hnačka
januska123

dobrý večer, štvrtok maturujem a som strašne v strese,mama hovori že to je normalne a asi ma pravdu, každý si tým rpejde..ale ja mam hroznu hnačku, bolí ma žaludok, strieda sa mi pocit nenažratosti ked žerem jedno cez druhe zo stresu a potom mi je zle a pol dňa nič nejem leo ma preháňa a mám kŕče...dnes som nejedla nič a aj tak mám hnačku:( som slabá nervózna a strašne sa bojím..som dobrá žiačka mám ejdnotky ale som hrozne v strese...bojím sa že štvrtok budem vracať a hnačkovať od rána...lieky na ukludenie mi nezaberaju...poraďte mi prosím :(

Bebeb

Kľud dievča! Ja som maturovala predvčerom z angliny, včera zo sloviny a zajtra ma čakajǔ odborné. Vôbec to nie je také hrozné! Naozaj. A to som bola včera strašne strémovaná lebo zo sloviny som si nestihla všetko prebrať a dala so aj anglinu aj slovinu na jednotky. Naozaj musíš sa ukludniť. Ja som si stále opakovala v hlave ze vlastne nie som nervózna len sa teším ako to uz budem mať za sebou. A uz sa vôbec nebojím na zajtrajšok. Naozaj daj si nejaký režim ze vtedy a vtedy si bude este opakovať, vtedy a vtedy pôjdem na comp..proste urob si plán a drž sa ho. Poriadne sa vyspi a mysli na to aké to bude super keď to uz budeš mat za sebou (je to mega pocit naozaj). Nechystaj si nejaké pekné oblečenie a teším sa na to ako sa v ňom ukážeš. A samozrejme stresíky sú normálne ale zas nepreháňaj to...si dobrá žiačka! Mala si jednotky! Určite zmaturuješ! Nech sa boja tí, ktorí sa neučili celé roky a majú zlě známky. Oni sa majú báť a nie ty ktorá sa učíš. Ber to tak, keď zmaturovali ľudia ktorí sa naozaj neučia tak musíš aj ty! Zmaturuješ a nemusíš vôbec toľko stresovať. Lebo keď sa neukludníš tak sa ti to popletie a budeš ta trapošiť. Nádych, výdych, pusti si film...zopakuj čo este potrebuješ..hlavu hore a ideš!