Alergia na obliečky?

Príspevok v téme: Alergia na obliečky?
Nikuss22

Ahojte, nikdy som nemala krásnu tváričku, sem tam chybičky krásy potrápili aj mňa, ale teraz mám už asi dva mesiace problém s tým, že mám vyhádzanú iba pravú časť tváre, červené pluzgieriky plné hnisu, asi do 10 a stále sa objavujú. Som z toho zúfalá, ľavá časť aj čelo v rámci normy, kedže mám problematickú pleť, ale tá pravá strana. Nič nezaberá, žiadna kozmetika :( Môže to byť spôsobené tým, že spávam na pravej časti tváre ? Ked zaspávam ma strašne svrbí tá časť tváre. Čítala som, že aj z mobilu to môže byť, ale nemyslím si že tak často telefonujem a ani nedržím mobil na tvári. Teraz spávam na uteráku, ten mam prehodený cez podušku, ale tiež cítim svrbenie, pálenie a pluzgieriky :( Dakujem

akinom007

Skor si myslim ze to moze byt z pracieho prostriedku, avivaze, kozmetiky, pripadne nejaky iny zdrav. problme treba zajst za koznym

mariii

NO ja som tiež počula o alergii na obliečky, resp. som sa o nej dočítala, hlavne v spojitosti s tým že sa obliečky zle vetrajú a perú -- možno je to tvoj problem že obliečky vetraš kde je vlhko a ak si citlivejsia na roztoce a podobne veci, tak sa ti to takto prejavuje .. takisto by bolo dobre skontrolovat aj teplotu na ktorej peries obliecky a hlavne neprat ich s nicim inym .. tu som ti nasla aj clanok snad pomoze a za vyskusanie nedas nic, plus samozrejme kontaktovat lekara blog.unitex.sk

Nikuss22

Prások je v pohode, ten mám špeciálny a aviváž, viem že na modrý mám alergiu, priatel mi omylom v nom namáčal rifle a nohy boli samé pupná :( Predtým boli podmienky presne také isté, len teraz dva mesiace je to katastrofa :/