Aky je vas nazor na kvapky MMS?

Príspevok v téme: Aky je vas nazor na kvapky MMS?
888

Citala som v jednom casopise clanok o tychto kvapkach. Aky mate nazor nane? Verite ze cloveku neskodia ale pomahaju?
Pre tych ktori namaju sajnu o co tu ide strucne opisem.
MMS(Master Mineral Solution alebo Miracle MIneral Supplement). Roztok chloritanu sodneho, ktory sa pred aktivovanim musi zmiesat s 10%nym roztokom kyseliny citronovej. Ucinkuje nie samotny roztok ale chlordioxid, ktory vznika chemickou reakciou.Ten pri styku s bakteriami vraj odtrhne zo steny bunky bakterie elektron a tym bunke narusi jej metabolizmus a vnutornu rovnovahu. Chlordioxid vraj reaguje iba s patogenmi mikroorganizmov ako virusi, bakterie, plesne a parazity.
Nazory na tento roztok z pohladu lekarov su kriticke lebo vraj skodi zdraviu a nici zaludocnu sliznicu. Cize moderna medicina ho zavrhuje a neodporuca. Aky je vas nazor, ma tu s tam niekto dobre skusenosti? Alebo je to blud ako so sodou bikarbonou?
V clanku sa pise, ze laboratorne vyskumy neboli zahajene a teda roztok nieje vedecky dokazany ze naozaj pomaha. Je to len tvrdenie alternativnych liecitelov. Tak ako to teda je s tym roztokom? Kde sa da vlastne zohnat?

barborka020

Trosku som z toho jelen... Aky je rozdiel medzi MMS a MSM? Chcela som si to objednat ale potom som citala aj nejake neiste reakcie...len teraz neviem na ktore z tych dvoch...alebo je to to iste? Na co to je vlastne dobre? Ja by som potrebovala riadn detox a dostat sa z alergii. Dakujem.

nestranný

nemám medicínske vzdelanie , tak nemôžem hodnotiť , ale poznám osobne ženu čo si týmto po roku neuspešného liečenia klasickými antibiotikami vyliečila ranu po operácii , mala zlatého stafilokoka a rana sa nevedela zahojiť , po použití kvapiek má pokoj , rana je zahojená .

RNG

Phillips, samozrejme ze to ucinkuje na vsetky bunky v tele, nie len mikroby a parazity. lenze nase telo sa vie z oxidacneho poskodenia regenerovat velmi rychlo, kdezto mikroby ani parazity povacsine tu regeneracnu schopnost nemaju. Ani rakovinne bunky, ktore maju tak rychly metabolizmus(bujnenie) ze skor uhynu, nez by sa vedeli regenerovat.
To nakoniec bolo uz davno potvrdene na zdravych aj rakovinnych bunkach v petriho miske a neskor uz pret desatrociami vj v tele. Prve metody boli s pouzitim peroxidu vodika, neskor zacali robit s ozonom a dnes su tieto lacne chemikalie , ktore sa snazi vsemozne medicky monopol, najma farmacia vytlacit z pouzivania.
A rozsiruju o nich lzive spravy, aby odstrasili ludi a dokonca aj lekarov, co si o tom nic neprecitaju mimo oficialnej verzie, ktoru tlaci medicky monopol, alebo ociernovanie cez internet.

mms

Prezyvka55 niesom ziadny predavac.odrbavac a pod..Len pisem svoje skusenosti a je kazdeho vec a rozhodnutie..mal som m via ako 4 rocky aslo cez 800.dlhodobo zvysenu kyselinu mocovu..uzival son MMS protokol 2.a pri dalsej preventivke vsetko v norms hm.. kyselinu citronovu kupim v potravinach za par centov..bielidlotzv par EUR..za bezne lieky days v lekarni kolko?hm

philips

Je s prepáčením blbosť, že by to účinkovalo iba na patogénne bunky. Nikdy v živote by som to do seba nedal, to už radšej benzín...

RNG

Nuz su dodnes miliony ludi co to zobrali a nevidim ziadne masove umieranie z toho, co sa neda povedat napr na chemoterapeutika alebo ine lieky, z ktorych niektore museli po rokoch pouzvania s trhu stiahnuit.
Nuz nie je to potravinovy doplnok, ale je to velmi ucinne na mnohe choroby, na co lekari casto nemaju ani zdaleka tak ucinne lieky.
Ale nepatri to medzi potravinove doplnky, preto ja osobne by som to pouzil len ako posledny vyber,az ked mi potravinove doplnky nepomozu.
A vtedy by som rozhodne nezavahal a volil toto, skor ako mnohe predpisove lieky, lebo skutocne skodlive postranne ucinky to ma podstatne mensie, nez vacsina schvalenych liekov. Na porovnanie uvediem LD50 hodnoty
Na potkanoch napr
MMS2( chlornan vapenaty)
ma LD50 850 mg /kg
www.commercialaquaticsupplies.com
a nevinny aspirin
LD50 ma 200 mg/kg
www.sciencelab.com

tj je vyse 4 krat tak nebezpecny.
Pritom MMS2 sa odporuca v davkach 100 az 200 mg 3 krat denne, a aspirin 500 mg i viac 3 krat denne, s vystrahou nepouzit viac nez 8 denne.
A MMS 2 sa odporuca 3 x 200 mg, a mozno az 2 krat tolko, co je stale podstatne menej, nez ovela nebezpecnejsieho aspirinu.

Ale dnes pravda nie je podstatna v oficialnych informaciach, ale to co sa jednotivym silovy skupinam hodi, v tomto propade medicky priemysel sa nechce nechat obrat o desiatky miliard nejakym lacnym dezinfekcnym prostriedkom. Tak ho ociernia alebo dokonca zakazu a hotovo.

doubledog

celkom aj verim tomu, ze moze v nejakej specifickej situacii pomoct
ale moc neverim, ze by to bolo neskodne pre telo a ucinkovalo to iba na patogenne bunky.