nocny spanok

Príspevok v téme: nocny spanok
eviska

ahojte maminy.Mam 11 mesacneho syna a uz si ani nepamatam kedy som naposledy spala(v noci)Pokial bol maly tak to bolo v pohode budil sa cca 2x.Od 7 mesiaca sa ale budi 9-10x.Nemate neake rady?Zatial som doma tak mi to az tak nevadi ale zanedlho by som mala nastupit do prace a neviem ako to vydrzim.

eviska

ahoj jaeny.napisala som Ti mailik,ale pravdepodobne si ho nedostala.Dnes mi totiz prisiel mail od tiscali,ze su nejake problemy s odoslanymi mailami.Tomasko je teda sikulka ked sa uz pyta.To nasho ani nenapadne.Vcera stal 1x sam asi 1min.a uz sa pokusa o prve krocky.Po schodoch ale vylezie len taky fukot.Vnucky su dvojicky?Ak budes mat chut tak sa ozvi na eviska@tiscali.co.uk

jaeny

eviska,pýta sa cikať,mám ešte dve vnučky tie mali tri roky,dcéra je tiež Andrea,tie presnidávky tiež mu kupuje ale moc ich nemusí,keby si si chcela niekedy pokecať môžeš mi napísať jaeny@centrum.sk,príjemnú nôcku malému pekný sníček a zajtra krásny deň,pá

eviska

ahoj jaeny,Andrej bude mat 11mes o tyzden,papa asi uplne vsetko(samozrejme len to co smie 11mes.dieta)ovocne presnidavky velmi nemusi.Neviem ci to je aj na Slovensku(Od Hippu-baby food)ani neviem ako to mam definovat v slovencine.Tak to ma velmi rad,radsej mu davam ale jedla varene doma,ale niekedy nestiham.Andrej este sam nechodi,ale rackuje jedna radost a aj okolo stola mu to uz ide.Zubov uz mame 6 uz si ich aj sam umyva.nepochopila som co sa Tomasko sam pyta.Je to prvy vnucik?

jaeny

ahoj eviska,Tomáško má práve dnes 11mesiacov,okrem kojenia papá iba polievočky a maso a ostatné ako je ovocie,presnidávky odmieta,zato váži 12.5kg a sám už asi mesiac behá,zúbky máme iba dva a ešte sa pýta čo je na chlapca dosť nezvyklé a čo Andrejko?pá

eviska

jeany:Vola sa Andrej a vcera spal v posteli.Sice sa budil,ale menej ako zvycajne a nevstavala som k nemu.Po chvilke prehadzovania sa zaspal sam.Kolko mesiacov ma Tomasko?Ja som Andreja kojila do 8 mesiaca.

mama misa

nuz mne raz jeden lekar povedal,ze ak babo papa v noci,musi pracovat mozog aj zaludok,ktory stravu zacne travit,mozog nedovoli dietatu oddychnut a zacne sa budiaci kolotoc...

jaeny

eviska,určite má v postielke už málo miesta a keď spinká trošku neklidne tak sa vrtí a preto sa budí.Ako sa volá?My máme Tomáška,dcéra ho ešte kojí a zatial mu to stačí,tiež si najprv myslela že sa budí z hladu ale teraz spinká celú noc,pá

eviska

doc:vecer vypije cca 150ml mliecka,myslela som si ze je hladny tak sme skusali rozne pudinceky,krupice ale nic nepomahalo.ked sa v noci zobudi tak mu dam flasku s mliekom ale on si len par krat si cucne.
jeany:asi to vyskusame,lebo s nami v posteli spi ovela lepsie,ako keby ho v postielke nieco hryzlo.

jaeny

ahoj,ja mám takého vnuka,tiež sa tak budieval až dcéra zistila že sa vlastne budí na to, že má v postielke málo miesta,teraz spí na posteli sám a budí sa iba raz za noc,ked má hlad alebo je smadný,iste sa to i vám časom zlepší,pá