Predcasna ejakulacia

Príspevok v téme: Predcasna ejakulacia
Zelmer

Ahojte, mám 23 rokov a tento problém ma trápi od kedy si pamätám... Myslím, že dôvodom by mohlo byť že uzdička na penise ktorá spája predkožku s hlavou penisu je príliš citlivá, viem že je to najcitlivejšia časť penisu vo všeobecnosti ale u mňa je to tak citlivé že po takmer len 1 min. penetrácie alebo masturbovania dosiahnem orgazmus a vždy cítim akoby to bolo presne cez tú časť penisu. Preto som začal rozmýšlať o chyrurgickom odstránení tejto časti lebo si sex neviem vôbec užiť naplno kedže som taký rýchly a tým pádom ani moja priateľka. Potrebujem poradiť od niekoho kto už takúto operáciu podstúpil, pomohlo to? Píšte všetky názory...

Michaela-baby

ja s frajerom mozem doporucit masticku z -odkaz odstránený-

mali sme velke problemy, chcela som sa s nim uz rozist, a to skusal vseliake lieky atd.. dokonca ma aj obriezku ale nepomahalo nic... tento sprej je zazrak

bosorkam

ahojte a neskúsili ste doplnky výživy? Napr. Maca , čo som o nej čítala , má veľmi pozitívne účinky pre mužov práve s týmito a inými problémami ..napr. je aj slovenský výrobca ma fajn cenu za 80 kapsul.

xfirestarter

Ruky preč od chemických liekov, prečítaj si príbalový leták s vedľajšími účinkami a hneď ťa prejde chuť niečo také si dať. Po niektorých ani nemôžeš šoférovať.

Dnes existuje niekoľko jednoduchých a efektívnych metód ako vydržať v posteli dlhšie, bez toho aby si musel užívať tabletky.

Chce to len viac cvičiť "o samote" a spoznať procesy, ktoré sa odohrávajú v tvojom tele počas vzrušenia. Podrobne o tejto téme sa môžeš dočítať napríklad tu: -odkaz odstránený-

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Denisa727

Keby sex trva iba 3 minuty, tak ziadna zena nie je spokojna. Vidim to aj na sebe. Ibe ma z toho porazit a nemam uz ani chut s nim spat :(

[zruseny35]

Chlapci?-a prečo nemasturbuje pravidelne? Mala som priatela,ktorý si to robil až moc často ,a ani oralne sa ho potom už nedalo spraviť.Ked to nepreženete, pomože to -znecitliviete trošku a nebudete tak nenormálne nadržkany.Dalsie čo pomáha,je že sa pred sexíkom urobíte (ale na cudzej žene ,nie na svoje partnerke-odíde vám na nu potom chuť,prestane vas priťahovať )
Posledne čo ma udivuje- kolko minut sulože akože podla vás "treba vydržať" ?3minuty sulože su uplne normálne a v poriadku aj v ramci sexuologie.To všetko ostatne je o vzrušovaní (tej predohre )
PS: v BA je špecializovana klinika na vašu "tretiu končatinu ",ale to su skor zdravotne zavady ako "precitlivelosť".Aby ste nepohoreli a nezosmiešnili sa.

martin9696

ja som mal tiež tento problem a dufal som že mi operacia-frenuloplastika pomože.....bohužiaľ sa tak nestalo a moj penis je ešte citlivejší ako pred tým