Ako to povedať mamine?

GoFruit

Viem aj o chlapoch ktorym sa pacia rozne anomalie na prsiach lebo to je nezvycajne a priam za tym saleju. Ale tebe sa to urcite upravi ked sa prestanes na to zameriavat a budes to totalne ignorovat a vzdy ked si na to spomenies, rychlo sa sustred na nieco co sa ti na sebe paci a ocenuj to a chval sa za to a svoje telo.

miška89

neboj sa prsia sa ti časom upravia, ešte len rastú, sú vo vývine. Žiadna žena nemá úplne rovnaké obidva prsníky, ale výraznejšie zmeny sa ti upravia, v tvojom veku vážne nemáš ešte dôvod na obavy. Však máš ešte času ukazovať ich chlapcom, môže to byť otázka pár mesiacov a budú vyzerať inak. :)

ikikik

Miška Ďakujem ti ... Veľmi si ma upokojila♡ beriem to ako odborný nazor ale viac ako striea trápia dvorce jeden je veľký a druhý malý :( .... Keď sa tak zamyslím čo si budú o mne chalani myslieť :( ...

miška89

ikik verím ti že máš strie, tie sa vyskytujú aj v mladšom veku.. Ale teraz nad tým ani neuvažuj, tvoje telo sa ešte len vyvíja, prsia sa ti ešte budú meniť. Strie nie sú choroba, myslím že ani esteticky až tak nevadia, určite nie v tvojom veku. A nepotrebuješ ísť k žiadnej obvodnej, k žiadnej gynekologičke. Prestaň sa toľko sledovať, skoro každá žena má strie, a pokiaľ ti to bude veľmi vadiť, tak či tak to riešiť môžeš až po 18tke. Myslím že nie je dôvod na paniku.. ak ti to pomôže som zdravotná sestra.

redka

karolinka nie je co neverit... ja som mala strie v 13tich a to na zadku co mi asi rychlo narastol... nemala som ho nejak velky, ale proste koža sa nestihla prisposobit... tak isto mozes mat strie na prsiach, bruchu dokonca i na bokoch ci chrbate... v puberte clovek rychlejsie rastie a ak ma nizsiu elasticitu koze, tak kludne mozu tieto stie vzniknut aj v takom nizkom veku...

karolinka122

este sa vyvijas, vsetko sa moze zmenit. Ak nie, aj tak sa s tym neda nic robit , v dopelosti mozna plasticka operacia. Tie strie ti nejak v tvojom veku neverim. Myslim, ze sa sledujes viac ako treba...