Palenie - nemam zapal mocovych ciest ani mykozu

Príspevok v téme: Palenie - nemam zapal mocovych ciest ani mykozu
simsimsim

Ahoje,
Pisem sem s tym,ze sa mozno najde niekto kto mal taky isty problem ako ja. V decembri som mala zapal mocovych ciest a brala som po sebe dvoje antibiotika. Zapal sa vyliecil ale palenie pri moceni zostalo. Urologicke aj gynekologicke vysetrenia boli negativne. Az ked som bola po mesiaci znova u lekarky,tak mi povedala,ze mam streptokoka v posve ale,ze tym to nebude. Itak som brala Dalcin,potom Macmiror a nasledne kopu tabletiek na obnovenie flory a zenske probiotoka. Probiotika mi trosku pomohli ale stale to tam je. Hlavne ked par hodin nepijem co sa proste niekedy neda ovplyvnit a rano. Tak ak by sa nasiel niekto kto to zazil,nech mi pomoze lebo ja uz neviem a nemam doveru k lekarom,ktory iba podavaju farmaceuticke letaciky. Takisto nechcem aby mi urolog pozeral mechur pretoze sa obavam dalsieho zapalu.
Dakujem a ti co doporucujete striebro,wobenzym a pod,nemusite pisat,nic take si nekupim :)
Este by som asi dodala,ze pijem iba cistu vodu a bylinkove caje. Nejem sladke a jem celozrnne veci a vela zeleniny. Dakujem za kazdu radu.
S.

simsimsim

Dakujem,skusim ten kupel. Ano,pila som najprv iba urologicky caj,teraz hlavne zihlavovy ale nema sa ho pit vela a dlho,tak uz sa to snazim trosku obmedit.

bibinaaa

Vyskusaj petrzlenovy olej, vnutorne sa uziva 1KL rano a vecer. Je vyborny aj na oblicky a pri problemoch s moc. cestami.Pijes aj zihlavovy caj?
Ten olej kuk na stranke -odkaz odstránený-.

pe84

skus na to petrzlen pripadne prestriedaj s harmancekom, bud kupel - zalejes hrst byliniek vriacou vodou, nechas vyluhovat par min., potom prelejes cez sitko a ochladis na teplotu tela studenou vodou, potom si do toho sadni, kym to nevychladne, aby si zas neprechladla, ale sa potom robia "suche" kupele, ze si sadnes nad tu nadobu s kupelom a nechas si tu paru posobit na intimne miesta