Zapál močových ciest

Príspevok v téme: Zapál močových ciest
Maťka7

Ahojte, potrebujem nutne radu . Pred nedávnom sme boli s priateľmi von a sedela som tam dosť dlho na studenom .V ten večer som mala pohlavný styk nechránený . Asi do 2 dní som mala nutkanie na záchod, neskôr sa objavilo pálenie pri močení a aj krv v moči. S tou krvou som si nie ceľkom istá , pretože deň na to ako sa objavila som dostala menštruáciu . Lekári mi tým pádom nemohli moč dôkladne vyšetriť. Dostala som aj dosť veľké krče , v oblasti krížov. Navštívila som lekára a ten mi odporučil doplnok s brusnicami a antibiotika. Tieto ťažkosti mi prešli . PO dlhšej dobe od prekonania ochorania, som mala znovu pohlavný stýk a vrátilo sa mi to , zatiaľ pálenie pri močení. Pohlavne žijem už 2 roky nič z tohoto sa mi nestalo . No však pre dtým som mala chránený pohlavný styk . Prosím vás o radu , ako to úplne vyliečiť , prípadne ak ste mali s niečim takýmto skúsenosti , aká liečba je účinna . Dakujem

katy48

ja som mala tento rok tiež niečo podobné..pálenie pri močení,nutkanie na záchod, ale potom veľké bolesti v oblasti krížov, potom som aj zvracala(tiež som rozmýšlala, či nie som náhodou tehotná aj som si doma test spravila)...nedalo sa to vydržať,tak som išla k môjmu lekárovi (tiež som mala v moči krv,hnis a bielkovinu) a ten mi po vyšetreniach povedal,že mám zapálenú pravú obličku a že musím ísť ihneď ležať do nemocnice. Tam som ležala týždeň na infúzkach s antibiotikami a musela som piť veľmi veľa vody)veľmi sa mi potom uľavilo,potom som ešte týždeň brala antibiotiká v tabletkovej forme