Ureaplazma

Príspevok v téme: Ureaplazma
lucylucy

Ahojte. Uz dvakrat som mala ureaplazmy, prvykrat od mojho byvaleho, druhykrat netusim, asi wellnes. Po liecbe som mala konecne sex s mojim kamaratom, ktory sa dal vysetrit a bol v poriadku, lekar mu povedal, ze by bol zazrak, keby to odo mna dostal cez kondom. Lenze, ten jeden jedinky krat, co sme spolu spali, tak vo mne zostal kondom, a dostala som z neho silny silny zapal. Dostala som lieky na ustne podanie (do posvy nic, ale davala som si bud candibene alebo fungicidin masticku), ale nepreslo mi to. Teraz mam menstruaciu, nemozem ist k dr. Ale moja otazka - myslite, ze to bol taky silny zapal z toho zabudnuteho kondomu, ze mi to nepreslo, alebo to mozu zas ureaplazmy? Lebo niekedy si myslim, ci ja nie som "vadna", ked sa mi toto dvakrat stalo a druhykrat neviem odkial to mam. A je mi trapne po mesiaci, co som zdrava, pytat si znova testy na ureaplazmy, lebo neviem, ci mi to lekar uveri, ze s nikym chorym uz nespim, lebo aj mne to pride neuveritelne. Dakujem za pochopenie a odpovede

lucylucy

A este som zabudla napisat, ze som si kupila aj canesten combi, tu jednorazovu tabletku, ked mi to neprechadzalo, myslela som, ze mi pomoze, ale nepomohla :(