Z extremu do extremu..

Príspevok v téme: Z extremu do extremu..
hankajaborek

Dobry den, prosim vas o radu.
Mam 18 rokov a som modelka. Nikdy som so stravou a jedenim problemy nemala, no za posledny rok som akosi pribrala 4 kila a je to vidiet a trapi ma to, a aj agenturu. Nepiste mi prosim ze mam kaslat na modeling a bla bla, mna to bavi a aj ked je to praca trochu ina od ostatnych, stale je to praca ktora ma naplna. Problem je, ze chcem schudnut tie 4 kila no nejde to...trapili ma zachvaty prejedania, za ktore som sa trestala tym ze som nic nejedla, a stale dokola takto :( zistili mi nedavno celiakiu a intoleranciu laktozy, co ma trochu obmedzilo v jedeni a prejedani, a aspon mi prisli na to z coho mi byvalo zle a mala som zaludocne problemy, no stale ma to nestoplo v prejedani a v extremoch. Zacala som.chodit ku psychologicke kvoli tomu ze mi zistili TETANIU a PANICKU PORUCHU, - psychicke ochorenie, byva mi zle ked sa bojim, ked som v strese,ked sa niecoho zlaknem,je mi na vracanie, mam vysoky tlak,a casto krat odpadnem. Tieto zachvaty mi psychologicka pomohla zmiernit, no stae ma trapi ta strava a nech robim čo robim stale nechudnem. Vcera a dnes som jedla na ranajky banan, na obed kuraci vyvar, potom trochu jogurtu bieleho, pocas dna par orechov, a vecer polievku zase. Cvicim ako sa da, kazdy druhy den...neznasam svoju postavu, nemozem sa na seba pozerat v zrkadle...psychologicka mi nevie pomoct, neviem s npu spolupracovat ohladom tohto...mam svoj vlastny svet - svet stravy chudnutia :( o tyzden idem do agentury sa ukazat a neschudla som tak sa bojim...viem ze mi nic nemozu urobit este ked mam aj take zdrav.problemy, no mrzi ma to ze som sklamala ich a aj seba..
Prosim, ak mi viete poradit, napiste..dakujem!

odpovedam

soja a obilniny ani nahodou zdrave nie su. obsahuju antinutricne latky - zabranuju vstrebavaniu zivin. postav si stravu hlavne na bielkovinach a dobrych tukoch. sacharidov jeme aj tak privela, takze ich mnozstvo zniz, podla toho, kolko toho zo sacharidov konzumujes teraz. cukor nejedz vobec.

foebe

Neni zac :)

Co sa tyka inak mliek, skus sojove, najlacnejsie zozenies v DM drogeriach, maju tam sice asi 10 druhov, ale treba pozret, niektore su aj bez cukru.
A tiez skus vylucit mäsové výrobky, nahradit ich rybami.
Porozhliadni sa kludne aj po nejakych bylinnych cajoch, napr. Pu erh sa doporucuje pit pri dietach, celkovo na precistenie.

hankajaborek

Dakujem Vam krasne za kazdu odpoved a radu, vazim ai to :) verim ze mi to pomoze !:)
A dakujem za navrh tej diety :) ale mala by som to asi tazke kedze mam alergiu na laktozu :(

foebe

este preposielam link na duchovne priciny chorob..najdes tam isto aj to, co trapi teba, skus dat tomu sancu..
www.ludmila.sk

na internete najdes kopec clankov s podobnou tematikou, zelam pevnu volu :)

foebe

Prosim Ta, hlavne sa z nicoho neobvinuj... a vobec sa nezaoberaj myslienkami, ze si niekoho sklamala, este aj seba. zacni sa mat hlavne rada, v tom zmysle, ze si to opakuj dennodenne pred zrkadlom - mam sa rada a vzdy budem - trebars 20krat rano, 20 krat vecer pred zaspatim, rozpravaj sa sama so sebou - tymto myslenim prevazis tie negativne myslienky, ktore mas v hlave, potes sa, ked ty nieco vyjde, nahlas slovne, ked ti nevyjde, neobvinuj sa, ale si povedz, ze nabuduce to urcite vyjde...som si viac ako ista, ze efekt uvidis aj pocitis sama...nepride hned a obcas mozno prepadnes znova aj uzkosti, ktoru mas, ale budes na to pripravena..
si isto mlade krasne dievca...takze sa nemas preco trapit, uzivaj si zivot.
co sa tyka chudnutia, skus beh, vylucit hlavne cukor...rano pit citronovu stavu na precistenie, tiez pohanku a vlocky rano, zrychlia ti metabolizmus..a zaroven su to zdrave suroviny..a hlavne ta pozitivna mysel :) urcite sa to podari

tanaxxx

Ahoj modelka ;) nechcela by si s nami vyskusat 13 dnovu mliecnu dietu? chudneme momentalne viacere a navzajom sa podporujeme, mozno by bolo fajn, keby si sa k nam pridala.