Myslite, ze ma rucna praca este v dnesnej dobe vyznam?

Príspevok v téme: Myslite, ze ma rucna praca este v dnesnej dobe vyznam?
beatrice2

zdravim vsetkych :-)chcela by som Vas poprosit o Vas nazor..uz dlhsie doma vyrabam sperky, kedze som zdavotne na tom zle a nikde nemozem pracovat, je to moja jedina zaluba..problem je vsak v tom, ze napriek tomu, ze vyrabam naozaj krasne kusky (to sa akoze nechcem chvastat. alebo tak, ani si robit reklamu), tak len malo veci predam..nie je to ani z dovodu vysokej ceny..len mam pocit, ze ludia dnes uprednostnia cinak, kupia si za Euro nausnice..a je vybavene..ma to vobec vyznam, pokracovat v tom dalej??

..chcem len vediet, co si o tom myslite..dakujem za kazdy nazor :-)

beatrice2

galeriu na Webe nemam, mam len nejake vecicky pofotene na FB.. ak si chces kuknut, napis mi mailik, hodim Ti do neho kontakt na FB :-)

karolinka122

nemas niekde galeriu na nete? veru uzivila by si sa niekde v kupenom mestecku , alebo niekde pri mori, kde turisti miluju taketo vecicky nakupovat na pamiatku /ako aj ja:D/. Mozno ponuknut nejakemu obchodnikovi , co predava nejake rucne vyrobky spolupracu, dohodnut si podmienky, aby si mala nejaky zisk /nie len on/..

beatrice2

,,chcem sa inak podakovat za povzbudive slova :-)
Lulu 2011: ja naozaj nevyrabam take rtie jednokoralkove naunice a pod... robim site sperky..je to dost pracne..ale zase dobra vec na "pocukane" nervy :-)

Lulu2011

musi to zaujat, vtedy to zmysel ma, nie iba koralka na haciku, videla som premakanu rucnu a urcite by to ludia kupili, ved aj Petra Toth zacala tak a ponukla svoje vyrobky na zname prehliadky a ujala sa, dnes je najma celebritna sperkarka,ma svoju dielnu, ved daj odkaz na svoju pracu, mozni si nieco kupime

woo

no, mne sa tie vecicky hrozne pacia, ale zas nie som spotrebny typ, tak pokukam a len vynimocne nieco kupim, nemusim mat vsetko co je pekne. zas su baby, co tieto veci kupuju zaradom. myslim ze podstatne je, ze ta to tesi, ze vidis, co vytvoris, ze sa zlepsujes. ale ci sa da z toho vyzit neviem, to vies dnes vsetci kupuju znacky...napr Desigual, najprv sa mi to pacilo ale teraz to ma kazdy a pride mi to uz gycove. tie veci co vyrabas su len pre uzsi okruh ludi a podla toho mas aj klientelu a zarobok. ak by si vyrabala pre masy, zarobis viac...ale o tom nie je umenie

redka

ma, ale musis vyrabat nieco co je prave in, co nema x dalsich predajcov, stanovit si realne, nepremrstene ceny, ale take aby ti zaplatili aj material aj pracu, musis sa venovat aj propagacii... sashe je dobra vec, ale aj tam sa musis snazit... ja som na to nemala cas, zrusila som galeriu... musis sa zviditelnovat, mozno aj pisat clanky, blogy, byt aktivna na FB (ja tam nie som vobec tak neviem ako presne).... alebo vymysliet nieco, co tu este nebolo a s tym prerazit...

karolinka122

ved predavaj na Sashe, je hromada ludi co cinu nekupuju a chcu kvalitny original a hlavne, robis co ta bavi a to je hlavne, nevzdavaj to.

kafe

má to význam, dievča, pokračuj v tom. Ja som zas čítala o jednej takejto babe, čo vyrába šperky doma, že jej výrobky okamžite miznú priam "spod rúk", nemá problém s odbytom. Tiež ma to prekvapilo.
Je dosť ľudí, ktorí ocenia výrobok robený s láskou, ako šmejd za euro. Nedaj sa znechutiť chvíľkovým útlmom.