Svrbenie bez výtoku

Príspevok v téme: Svrbenie bez výtoku
poradte

Ahojte baby,prosím poradte,svrbí ma intímna oblasť(zvyčajne len zrána alebo navečer),ale na vaginálnu mykózu mi to tiež nepripadá,keďže nemám väčšinu jej príznakov-výtok nemám,pošva ma vo vnútri,ale ani zvonku nesvrbí,bolesti pri močení taktiež nemám.Už som tu snáď prečítala všetky možné témy,no nikde som nič o mojom probléme nenašla,prosím poradte :(

Jessica 77

ten wobenzym je dobrý tip, mne tiež veľmi pomohol. Na tieto babské veci je podľa mojich skúseností najlepší.

konvalinka88

to môže byť narušené PH a tú mykózu by som úplne nepodceňovala, vieš je to hrozne individuálne možno máš len nejakú slabú alebo začínajúcu. Určite nos len bavlnené nohavičky, žiadne tanga a snaž sa o maximálnu hygienu ..hlavne po veľkej potrebe..ale mydlo určite nepoužívaj, sú intímne gély!
Paradne pomahaju pri takychto problemoch enzymy, ja som uzivala wobenzym a nedam nan dopustit velmi mi pomohol ten liek.odporucam naozaj. kukni si to na webe

petra188

Ahoj, bola si s tým u gynekológa? Alebo čo si zistila? Mne sa totiž objavil ten istý problém, a neviem čo s tým...