Mám pocit že prasknem

Príspevok v téme: Mám pocit že prasknem
Žužova

Strašne som sa prejedla.. (teda až tak vela toho praveže nebolo ale niečo sa stalo a nechce to ist absolutne von ,hned ako som začala jest som sa začala divno citit..strašne ma rozbolel lavý spánok a potom celá strana hlavy aj líce..v krku sa mi urobila hrča a mam pocit že to mam cele nejaké zablokované a nedokážem dat to jedlo vobec von (prosím ano som bulimička neodsudzujte ma,citim sa naozja szrašne teraz a viem ,možem si zato sama) a teda nech robím čo robím už dve hodiny sa stým trápim. rezignovala som a šla si lahnuť ,že teda aj za cenu výčitiek z pribratia,vyležím to.. trochu sa mi ulavilo a hned potom ja krava som sa najedla zas!!!!!! .... a teraz ma bolí celý hrudník,citim strašný tlak v črevách v žaludku na hrudi a v chrbáte a v krku ..ja mam pocit že naozaj prasknem :O čitala som že sa to dá... Bože pomoc baby čo mám robit ? nieje nejaká vec ktorá by mi to všetko v tele uvolnila a šlo to von ? Nemožem ani chodit len zhrbená je mi strašne . .Ani ma tak netrápi že priberiem ale to ako mi je hrozne zle a mam strach ... voda so solou mi nikdy nezabrala takže to nejdem ani skušat lebo mam pocit že ešte kusok sa napijem a už naozaj puknem.. POMOC prosím čo mám robit ? stalo sa to už niektorej z vás ? Ja sa tak bojím nechápem čo sa mi to porobilo :(