Najvacsia chyba v živote

Príspevok v téme: Najvacsia chyba v živote
Fero M.

Zdravim...

Mal som spravený nick na azete, ktorý som už manželke spomínal. Chodil som tam občas, nemal som ani fotku, ani profil nič. Písal som si tam s chlapmi ale aj ženami zväčša o hlupostiach. Nič závazne a ani nič. Konverzácie na hodinu a nikdy viac.
Včera som nechal nechctiac zapnuty pc a manželka ho rano nasla s prihlaseným nickom na azete.
Zadala archív sprav a čítala správy ktoré som si písal s dievčatami.... Našla tam aj správu ako som písal jednej slečne nech dá heslo na album... bola to obyčajna šľapka, ani neviem načo som jej písal, len som bol zvedavý ako vyzerá to je všetko. Ani mi ho neposlala a ja som ho ani nechcel...
Proste odveci viem cele čo píšem..

Dneska si to však prečítala a totálne sa zo mna zrutila. Vraj mi už nikdy nemôže veriť. Chápem že som spravil chybu, ale verte mi nikdy som na podvedenie ani nepomyslel a ani nikdy nechcel prisaham na svoj život!

Odišla... zbalila sa a odišla, vraj mi už nikdy nebude veriť a že chce rozchod...
Toto psychycky nezváldnem, už nie, druhý krat už nie...

Prezyvka55

Hlavne davaj bacha ze ked nahodou pojdes v lete okolo nejakeho kupaliska a nahodou tam budu zenske len v spodnom pradle, teda vlastne v plavkach a ty sa tam nahodou pozries aby sa s tebou namieste nerozviedla.
A co to este bude ked tam bude nebodaj nejaka hore bez.

wolfwoman

Že hysterka... Chlapče, keby môj partner natrafil na pokeci, že si pýtam heslo od nejakého gigola do albumu, myslíš, že čo by urobil? Hm? Kokso to by boli hromy blesky...

Fero ty choď kúpiť obrovskú kyticu kvetov a rezervuj vám minimálne wellness pobyt. A dúfam, že to prijme. Toto sa nerobí.

kyselazizala

Fero a nerozumiem preco ty aj tebe podobni muzi si pisete s babami z netu a potom tvrdite ze nic z toho neocakavate? Naco pytas fotky a naco zacinas si pisat z opacnym pohlavim? Ved je jasne ze ked si muz ci zena zacne s niekym pisat na nete koho nepozna tak asi nieco viac hlada. Nielen kamaratstvo. Vzdy je tam nejake to iskrenie aj ked nevies ako dotycny vyzera. Vzdy je tam nejaky sexualny podton. So mnou si tiez takto pisali dvaja na pokeci a jeden na fb. Po case zacali mat aj sexual. narazky a navrhy. Pokec je v tom zradca ze tam je kopa uchylov a nikdy nevies ci je to muz ci zena. Ale uz len to ze si sa zaujimal o jej fotky a pisal si si s cudzou zenou ak to bola vobec zena znamena ze nieco ta k nej lakalo.
Inak ja ta neodsudzujem lebo na pokec chodi kopa zadanych a zenatych muzov ktori takto koketuju s babami. Uz len ked pozries fotky tych bab tak ti moze byt jasne ze slusne dievcata a zeny to nebudu. Ktora slusna baba by sa vystavila na web s vyspulenou perou, otrcenymi kozami a odhalenymi nohami?
Ale aj mna si troska sklamal lebo som si o tebe myslela ze si rozumny chlap podla tvojich poslednych nazoroch na fore. Dost si prekvapil aj ked je to minulost.

Lulu2011

to podla mna bude dobre, ona sa spamata, urcite rozchod kvoli tomu by bola blbost, ked si na nete a nudis sa zahraj si nejaku hru radsej ako ocumovanie inych napr. Angry Birds je to fasa :))

Fero M.

uz sa vratila. Bavime sa normalne qle dnes spim zjavne v druhej izbe...
To heslo som vedel ze je do albumu zeny co pobuka sluzby.. Bol som len zvedavy nic viac. Pre niekoho chore ale ziadnu sluzbu som nehladal... A vacsinou su to aj tak ohavy... ale dostal som za to ze ci mi chyba pozerat sa na nejaku cudziu ****. Co aj chapem to rozhorcenir

Hrac

Tak ja by som bol veru nahnevany...

Za 1. ty si neostal prihlaseny ale ona hadala heslo a skusila tvoje stare, ktore nahodou vyslo. To je dovera z jej strany?

Za 2. Nepisal si si s pokecovymi pipkami, ale so zenami a muzmi bez fotiek ziadne dlhe rozhovory, iba obycajne temy, ake pisu ludia aj na toto forum alebo xy dalsich na nete. Tak aky je rozdiel si pisat tu a na keci o tej istej teme? Ziadny...

Za 3. Heslo si si vypytal od profilu, ktory nemal foto a neviedol si ziadny rozhovor predtym. Heslo ti ten profil nedal, takze nikto nevie ci tam boli fotky zeny, chlapa, nejake fake fotky alebo bohvie co.

Skor hladala nieco na co sa moze nastvat a odist.