Klinika - liecba

LadyOpium

súhlasím...hospitalizácia je nevyhnutná pokiaľ NAOZAJ IDE O ZIVOT A O JEHO ZACHRANU pokial nie je v ohrozeni zivota odporucam psychoterapiu...a lieky radsej tiez ne...ohromujuco zvysuju chut do jedla ja som z nich pribrala 24kil

hlp3

Ak svoju dcéru máte radi, tak to nerobte. Ani neviete, ako bude trpiet. ked priberie. Skúste sa pokúsiť docieliť, aby už viac nechudla, no v ziadnom pripade, aby pribrala, aj ked jej to odporúčajú lekari. Ked priberie zničí ju to viac ako anorexia. Viem o čom hovorim. Aj ja som mala anorexiu. Ked som pribrala, nemám chut žiť, kazdy den myslim na samovraždu a stale sa neznasam viac a viac uz len za to, že viem, ze sa zabiť nedokážem. Ak nechcete, aby vaša dcéra nedopadla ako ja, nikam ju nedavajte. V prvom rade potrebuje vas. Povedzte jej. ze od nej nechcete, aby pribrala, ale ze vám staci, ked uz neschudne. Uvidíte, zacne vám veriť.

LadyOpium

je liecebna v Hráni ale je to na vychode...bola som tam dvakrat...je len do 18rokov...ale dospeli mozu ist aj do velkeho zaluzia tam sa tiez liecia taketo pripady