Z 94 na 67kg

Príspevok v téme: Z 94 na 67kg
gulka30kg

Ahojte. Je tu niekto kto dokazal schudnut takmer 30 kil? Za posledne dva roky som vyrazne pribrala, mohol za to aj uraz ked som si odpalila koleno na dlhu dobu a iba som lezala na gauci a jedla.. taktiez antikoncepcia. ale aby som sa len nevyhovarala tak samozrejme ze aj sladkosti a donasky atd. Bola som na vysetreni u endokrinologicky a ta mi povedala ze by som mala schudnut na 67 kil z aktualnych 94. A odvodnit sa (nasledok antikoncepcie). Viete mi poradit ako zacat? Kondicku na vykony v posilke zatial nemam. Ak by to slo, prosim nesudte. Som si plne vedoma toho ze som to zanedbala a narazok na nadvahu mam dost od svojej sestry.

majusik

treba sa začať hýbať akokolvek, vylučiť totalne sladke, slané sprostosti, vypražanee, a bielu muku... namiesto cukru používať stéviu.. kludne napište mi a pošlem vam jedalniček na rozbeh ktory pomohol aj mne mishelborova.gmail.com ;)

antinadin

Nejest vecer , mne jedine to zabralo ked som sa citila ze som trosku po zime pribrala a bicykel ... lebo diety mi nepomohli nemala som nato vydrz sa nonstop obmadzovat a potom to dohanat pazravostou ... a dva tyzdne je neskutocne malo to je nic .. treba nezrat a hybat sa

erikab

Plne Ťa chápem, mám úplne rovnakú váhu a nie a nie ňou pohnúť, hoci sa už takmer 2 týždne stravujem priam ukážkovo, cvičím a denne 2 hodinové vychádzky. Neviem čo robím zle :-(