OPUCHNUTA POSVA

Príspevok v téme: OPUCHNUTA POSVA
zufala

v noci nic, ale rano ked sa zobudim a naranajkujem sa uz si nemozem dat nohy k sebe ani ich prekrizit lebo mam spuchnutu posvu a trva to cely den uz mesiac a myslim si ze pricinou je to ze som masturbovala v sene ale pred tym som hladkala svojho kocura ktory spal v sene a mimochodom to velmi stekli a nemozem si pomoc tak sa tam skrabem aj pred ludmi a musim nosit len sukne lebo v nohaviciach to vyzera ako keby som mala medzi nohami futnalovu loptu musim sediet vzdy s roztiahnutymi nohami a citim sa ako chlap a prosim neposielajte ma k doktorovi lebo som tam uz bola a povedal mi ze je to upne normalne za vase reakcie vopred dakujem

danny

no teda a povedala si doktorovi ze ta to svrbi?podla mna to nieje normalne, mozno si si tam zaniesla nejaku infekciu alebo nieco.a prezrel ta ten doktor vobec?

Alternativa

Gynekolog urcite vie posudit, co je opuch a co je normalne. Nie su to len Tvoje pocity? To steklenie, svrbenie by mohlo hovorit o bakteriach, plesni, ale aj to by bol gynekolog zistil. Nemas synteticke spodne pradlo? Skus nosit aspon nejaky cas len nohavicky z bavlny, mohlo by to pomoct.