Jedlo je najhoršia vec

Príspevok v téme: Jedlo je najhoršia vec
luciatothova

Dobrý deň, mám problém sama so sebou, so svojím telom..začalo to pred rokom keď som začala robiť modelku, velmi som schudla, no keď som bola dma mesaice mimo SR tak som pribrala na 62 čo je strašne veľa:( strašne som sa tam prejedala..potom keď som prišla spä´t na SR, (máj2013) tak som chcela schudnúť, no nešlo mi to, prejedala som sa každý deˇb, necvičila som, byvala som nervozna, podraždená, nasratá..ale pre mňa bolo hlavné jedlo, strašne som bola na ňom závislá:( agentura mi nadavala ale ja som to neriešila, jedlo bolo pre mňa proste TOP vec v živote..v novembri2013 mi začali silné hnačky,bolesti brucha, kŕče..behala som po doktoroch, pohotovostiach, celé vianoce aj silvester som preležala v krčoch.. do januára som schudla zo 62 na 52..zistili mi alergiu na lepok a laktozu takže som musela vynechať všetky potraviny čo milujem..to mi nevadí, lebo aspoň sa stravujem zdravšie, ale agentura mi začala zase nadavať a blíži sa čas mojho vycestovania a ja vážim teraz 53 a ešte musím da´t dole 3 kilá a nejde to, viem že všetko je v hlave, ale ja proste sa bojím niečo zjesť že priberiem, jedlo sa mi začína hnusiť, vidím sa ním iba porblémy :( ku psychologičke chodím, pretože mám panický strach z vracania..preberáme stále aj tieto problémy no nevie mi pomocť, encítim zmenu...prosím vás o radu..:(už sa zbláznim:(

llek

tebe modeling sposobuje nie len zdravotne ale tusim hlavne psychicke skody a tie su este horsie ako tie zdravotne. Lebo upravou stravy sa da u mladej dievciny vsetko rychlo napravit, ale psychicke problemy, co ty uz realne mas, toho sa len tak nezbavis. Ked sa najes, mas problem, ked sa nenajes mas problem, ked schudnes,mas problem, ked priberies mas problem, lebo ty mas stale problem. To je uz normalne epidemia poruch prijmu potravy, vsade okolo vidim len problemy mladych dievcin s jedlom a pritom vacsina z nich by mohli byt stastne, mlade, pekne, sebavedome, uspesne, uzivat si zivot a mladost naplno, planovat buducnost Nie, miesto toho su to trosky, co maju v hlave mis mas, a nic ine neriesia len jedlo, svoje gramy, svoje minitukove zasoby, raz sa prezieraju, potom zase nejedia. Ved to je strasne.

LadyOpium

podla mna v modelingu nie je dolezita vaha ale miery...a tie idealne dosiahnes len cvicenim...

tak hor sa do fitka a zdravo papat:))

ja tiez som si myslela, ze dosiahnut idealnu vahu-v anorektickych pomeroch sa da hladom a vracanim ziskat, ale ked som schudla 12kil bez cvicenia a brucho mam teraz rovake ako ked som zacinala s chudnutim...

tak sa snazim cvicit i ked lekari mi to zo zdravotnych dovodov-nie koli ppp mi cvicenie neodporucaju snazim sa aspon trosku a citim sa aj psychicky lepsie ked sportujem..viem proste kolko mam cvicit bez nasledkov -bolesti a krce, a zbytocne necvicim narazovo vela ale pravidelne pomenej

a to s tymi mierami to ti povie skoro kazdy ze zswisi na miera ch kamoska robi modelku tak nieco o tom viem

Maoam

ale prosim vas, baby sa im tam samy hufom hrnu.....

preco by na nich nezabarali???

im je uplne jedno, ake zdravotne ci psychicke nasledky alebo kombinacia oboch to na ne bude mat, vsak sa hlasia tisicky dalsich...

a tebe - mila zakladatelka len tolko: uvedom si cenu, ktoru za ten modeling platis uz teraz a vysku ceny za nasledky do buducnosti a premysli si, ci ti to fakt stoji za to......

a nie, jedlo nie je najhorsia vec, ty mas problem inde - chces nieco, preco musis obetovat vlastne zdravie a psychiku- nad tym sa zamysli

žužulík2875

Hlavná vec, že všade vo svete propagovali boj proti anorexiu, boj proti vychudnutým modelkám. A pozri! Ten svet modelingu je ozaj zvrátený! Aj minule som videla prehliadku svadobných šiat, a tie holky, ako vešiaky, kostry, no katastrofa! Nechcem útočiť na anorektičky (ja sama som bulimička) ale chcem poukázať na hlúposť týchto modelingových agentúr, ako ničia a podlamujú zdravie zdravých báb!

zbludiladusa

ja nechápu ženu,které toto delajú...
kvoli čemu vlastne ?dokázat si,že ste hezučké modelôčky?ked budete mít zdravotné komplikácie a pod,tak pak až uvidíte.

ver si viac

A kolko musis mat.50 kil? Inak ta z agentury vyhodia? Tak kasli na modeling.A nechod tam uz.Venuj sa sebe,svojej liecbe.