Menstruacia

Príspevok v téme: Menstruacia
sandica

ahojte! som trochu nepokojna, lebo uz 3.den nemam poriadne menstruaciu...Zacala som uzivat novu HAK a prvy mesiac bolo vsetko v poriadku...avsak tento mesiac ma chytila crevna chripka a tak som 1tabletku vyvracala a po tom som mala 1tyzden slabe krvacanie...A teraz ked mi mala dojst menstruacia-NIC! Mam len velmi slabulinky hnedy vytok...Tehotna byt na 99% nemozem, pretoze sme sa s priatelom ledva milovali a aj to este s pridavnou ochranou...Som vsak teraz pod stresom kvoli mature, aj som schudla za tento mesiac asi 4kila...Moze to mat vplyv na menstruaciu? Mala by som ist k doktorke, alebo je to normalne? dakujem

agina

Sandica je to uplne normalne.Je to zo stresu a z toho, ze si schudla, ale hlavne tou antikoncepciou.Ja som mala presne to iste, ked som zacala uzivat antikoncepciu.Uzivala som Cilest.

sandica

dakujem pekne:) dufam, ze sa podaria:) hned sa uz aj idem ucit, len som mala nervy kvoli tomuto a tazko mi slo ucenie...ale snad to bude v poho...:)

sandica

dakujem ti, aspon si ma trochu upokojila... ja som na nervy hlavne preto, lebo sa mi nieco take este nikdy nestalo...ach boze nech je uz po mature a nech je vsetko zas tak ako bolo predtym:)

lucia23

sandicka to moze byt do vacsej miery sposobene stresom a tym ze si schudla, pockaj ak by to bolo aj nabuduce zajdi za gynek. neboj,:-)