Velmi zvlastne spravanie ludi

Príspevok v téme: Velmi zvlastne spravanie ludi
kyvadlo

Uz viackrat som videl zvlastnu vec. Popisem. Dnes som siel okolo cintorina a videl som pohrebny sprievod. Vsetci boli v ciernom, ale niektore zeny mali vypasovanu minisuknu-ciernu, takze im boli vidiet cele nohy. Pripadalo mi to ako prejav absolutnej neucty k zosnulemu. Clovek predsa chodi na pohreb, aby si zosnuleho uctil a zaspominal na neho-je to obrad venovany len a len jemu. Prist tam ukazovat nohy, alebo ine casti evokujuce sexualne spravanie upozornujuce na daneho clena sprievodu. Co si o tom myslite? Je to len hlupost, neucta, alebo snaha za kazdu cenu upozornit na seba?

fero111111

mysh pekne napisane poviem uprimne skor by mi to bolo jedno naposledy co som bol na pohrebe bolo leto suknicky plno no neviem nenapadlo ma vtedy mysliet na sex ... podla mna v pohode

Sejla

Zubor, ja poznám mužov, ktorým hneď nestvrdne, keď vidí ženu v minisukni a nemyslia si o nej, že je štetka. Na mužov, čo si na ženy takto dovoľujú a domýšľajú si, mám ja zas podobný názor, ako ty na ženy v minisukni.

zubor

Sejla nevies to pochopit lebo niesi muz. Nikdy nepochopis co s muzom vie narobit ked vidi nahe zenske nohy, ked vidi zenu s velkym vystrihom. Preco muzi znasilnuju zeny ale muza este ziadna neznasilnila? Preco ak vecer idete neskoro domov v kratkej sukni a na druhy den becite ze ste boli znasilnene? Len preto ze bolo teplo? Blbost lebo si o to koledujete svojim obliekanim ale aj spravanim. Sami si zato mozete ze si k vam muzi dovoluju ze vas obtazuju. Nepochopis to nikdy pokial nebudes v muzskom tele.

Sejla

Ja by som si minisukňu na pohreb neobliekala. Ale mne je skor na grcanie z chlapov, čo vidia ženské nohy a hneď myslia na sex a na to, že tá žena je štetka. A ešte majú takéto myšlienky na pohrebe, to je fakt zmýšľanie hodné spodiny v dedinskej krčme.

kyvadlo

Sejla, potom nie si clovek na ktoreho bola smerovana moja otazka a tvoj nazor ma nezaujima. Otazka bola skor smerovana na ludi, ktori beru ohlad na svoje okolie, nie na asocialov.

zubor

Sejla ved to ako obhajujes tie zeny ktore sa tak obliekaju. Ako aj ty by si sa dokazala takto obliect? Sla by si v minisukni na pohreb?