Bolestivá menštruácia

Príspevok v téme: Bolestivá menštruácia
naťka999

Mám 15 rokov menštruáciu mám už 2 roky no stále mi nechodí pravidelne. Okrem toho je velmi silná a mám neskutočné bolesti. Je mi z toho zle nemám chuť ani do jedla vnoci sa budím pretože cítim bolesť tabletky mi nezaberajú . Sex som ešte nemala. Prosím viete mi nejako poradiť čo s tým ? Antikoncepciu by som asi nechcela pretože viem aké je to svinstvo takže hľadám iné východisko. ďakujem

naťka999

lindyna- horucu vodu som už skúšala nepomohla :/ alchemilkový čaj určite vyskušam a všetky ostatné rady :)

ďakujem velmi pekne :))

lindyna

A skúšala si napr. horúcu sprchu alebo termofor? Keď pustíš horúcu vodu na spodok brucha malo by to skorej uvolniť kŕče. Inak odporúčam alchemilkový čaj. Ja som mávala neskutočné problémy a v 20tich, čo by som čakala už pravidelnú menštruaciu a ked som začala piť tento čaj, najmä tak 10 dní pred, trochu sa včetko zmiernilo, aj PMS trochu ustupili a celkovo to dokáže upraviť cyklus, pravidelnosť. Tento čaj sa dá kúpiť v lekárni. Inak najmä vysaď niekolko dní pred mens. cukry, lebo tie vždy zhoršuju celý priebeh, mám pocit. Inak ešte mám taký postreh, že ked som jedla 2-3 dni pred MS citron, vždy bola slabšia. :) Dúfam, že niektoré z týchto rád ti pomôžu. Máš rozum, že sa hned nevrhneš do antikoncepcie, lebo byť nadopovaná tymy hormonami, to nie je tiež veľká vyhra.