Lamotrigin Actavis

ivča

ja som brala valproat sodny orffiril long po ktorom som dost pribrala lekarka mi povedala ze sa stim musim vyrovnat.Zmenila som lekarku a ta mi pomaly presla na lamotrigin aktavis pri ktorom by sa mala upravit vaha lamotrigin ma menej skodlivych latok ako napr.orfiril .

lenuska7

Dobrí deň beriem lamotigin 100 mg som tehotná v 5-6 tiždni moja doktorka ma dovolenku a neviem či mám ich užívať či to nepoškodí babetku dakujem

andrea.P

zdravim vas ja žijem z epilepsiou už 10 rokov prešla som si všeličim aj lekarmi aj zachvatmi bolesťami liekmi na začiatku sa mi stalo že prvy lekar mi predpisoval lieky ktore absolutne nezaberali prave naopak ešte viac a častejšie som mavala zachvaty stale mi niečo hustil do hlavy ale mne to bolo nič platnme pretože zachvaty sa stupnovali každu chvilu moja rodina volala zachranku a prešla som si peklom kym som nenašla doktorku s velkym D pretože ona mi fakt pomohla a to tym že mi zmenila liečbu a teraz beriem už 3 roky medotrigin lamotrigin a zachvaty pomaly ale isto miznu len ozaj treba brat poctivo lieky a epilepsia ustupi verte mi v podstate je to rovnaka latka alebo tabletky plexo tymi pani doktorka začala takže sa nemate čoho bať a su ozaj kvalitne a pomahaju držim palce a verim že sa z toho dostanete čoskoro !!!!