Čo mám kúpiť frajerovi na narodky?

pesko

Skus nejaky hrncek alebo tricko s potlacou ktoru mu ty sama vytvoris. Napr. na stranke www.vlastnapotlac.sk maju dobry vyber aj ceny. Skusal som, super.

hanka9

Ziadny muz neodola peknemu pulovru, ci tricku, koseli, kvalitnym ponozkam atd.

Chlapci su vdacni za taketo "darceky".

resp. mu kup nieco z jeho hobby, ak je rybar tak dobry silon, ci muskarsku snuru, udicu a pod., ak je polovnik tak nejaky nozik atd, ak zbiera mince, tak nejaku jubilejnu novu mincu, ak je knihomol tak knihu

moznosti je vela

suzzina

Ak ti mozem poradit, ak sportuje, tak nejake nacinie k tomu, nemusi to byt nic specialne, len nejaka drobnost. Alebo vankusik chalapa potesi, sice to zalezi aj od toho, kolko mate rokov.... A este mojho chlapa dostalo, ked som mu darovala kalendar s mojimi fotkami. Nie eroticke, len s nadychom (poodhalene rameno, vytiahnute tanqa vyssie) ... Alebo mu uvar veceru, kolac. Ani drogerka nesklame, vyuzije ju.

maricenka

my mame vybornu skusenost so strankou www.darek.cz. maju skvele darceky snad pre kazdeho. aj napriek tomu, ze je to ceska stranka, vlastnia ju slovaci /mam odskusane/. objednany tovar posielaju zo slovenska, slovenskou postou v eurach. skus.