Co teraz?

Príspevok v téme: Co teraz?
smutnaromanticka

Ahojte,chodit s priatelom 5 mesiacov a vcera sme sa chceli prvykrat spolu milovali.Pre mna by to bolo po prvykrat.Mam 21 a priatel 26.Vsetko bolo super,boli sme u neho.Rodicia boli prec a mali sme celu noc pre seba.Krasna romanticka vecera,potom sme spolu tancovali,zacali sme sa bozkavat,vyzliekli sme sa a isli sme do kupelne.Maju velku rohovu vanu,sedeli sme v nej,bozkavali sa,bola som velmi vzrusena.Po kupeli sme isli do jeho izby vsade boli same sviecky,pustil krasnu hudbu.Odniesol ma na postel,zobral vonavy olejcek a robil mi masaz.Zacali sme sa hladit a bozkavat,zacal mi to robit prstami a to robil uz velakrat predtym.Bolo to vsetko uplne nadherne.Ale ked sme sa uz mali milovat a mal nasadeny kondom,zrazu som dostala velky strach.Priatel bol zlatucky,objal ma a povedal,ze je vsetko v poriadku.Ale mam z toho blby pocit,pokazila som krasnu chvilu nam obom.Neviem preco.Zaspali sme v naruci,rano bol priatel trosku smutny,ale mily.Co mam robit aby to nabuduce nedopadlo s tym,ze budem mat strach.Ved vsetko bolo tak ako to chcem,uzasne.Priatela milujem,atmosfera bola prekrasna.Co sa stalo?

lucinka2

bol to zvlastny pocit,ale pekny. treba ist pomalicky a postupne dnu,ale to partner asi vie. trosinku bolelo,ale to preto ze som nebola uplne uvolnena.strach robi svoje ja to viem...a tie prsty na zaciatok su dobre

hello

mám menej rokov ako ty,no prvý sex som mala pred rokom...priteľ bol zlatý, milý...ale veľa robí tvoja psychika...čím viac budeš uvoľnená (aj ked sa to asi ľahko vraví) tým ľahšie a lepšie to pôjde...ale musíš byť ozaj uvoľnená, úplne

smutnaromanticka

lucinka2:Teba to vobec nebolelo?Ja neviem coho som sa az tak bala,leo priatel ma prstoval 2 prstami a bolo to v poriadku,ale jednoducho ked sa ma tam dotkol svojim...dostala som strach.

lucinka2

urcite sa nemas coho bat. ja som zacala so sexom pred 2 mesiacmi a priatel je tiez dost obdareny,ale vsetko sa da ked sa chce. a hlavne sa uvolni a nemalo by to vobec boliet

smutnaromanticka

My sme pili vino,takze v tom to asi nebude.A fakt si myslis,ze sa nemam coho bat?Moj priatel ho ma dost velkeho.

hello

hm, nemaj strach...vážne, mala si všetko čo si len mohla mať a ked ho miluješ a chcela si to....nechápem.ale radšej to vyhod z hlavy, lebo ked si to vsugerujes do hlavicky,taak aby si nabuduce nespravila to isté, lebo priateľ je podľa tvojich slov určite zlatý, ked sa tak zachoval, aale donekonečna to tak nebude...sex nie je o strachu, nemáš sa čoho bááť...držím prsty

lucinka2

hlavne sa neboj a nevytvor si psychicky blok, lebo potom to uz bude naozaj problem...ak ti to pomoze tak si skus trosicku vypit a tak sa mozno uvolnis :) vela stastia a neboj sa.nemas sa coho

awe

Je fajn,ze mas takeho priatela.Neboj bude to fajn,asi Ta miluje,takze podla mna pocka az kym nebudes uplne pripravena a vsetko bude ok.Drzim palceky.