Hľadam dobry zdravotný matrac

Príspevok v téme: Hľadam dobry zdravotný matrac
Noneviemaky

Dobry deň. Potrebujem matrac na manželsku postel. Tak rozmýšľam či dva samostatné alebo jeden v celku.
Nevyznám sa v nich. Aký by mal byť?.Tak tvrdý asi nie, alebo ano....potrebujem zdravotný pre alergikov,..
Neviem či by mal byť, latexový,penový, či ortopedický...
Mam silnu alergiu na lanolín,kovy,parabeny,proste.dost chemií./alergik na všetko/tak hľadam niečo s aloe vera...len su tvrde tie matrace....Nevie niekto poradiť?....nevyzná sa tu niekto v matracoch?.
Ak nie, nevadí.ved skúšobná doba je 30.dní..vrátim ak nebudem spokojná.
dovi :)

Kriskroska

Ahoj, my sme si kúpili na manželskú posteľ dva matrace, pretože väčšina sa ich už vyrába s dvojitou tuhosťou a ja mám radšej mäkšie spanie a manžel tvrdšie. Super sú teďka tie akcie 1 + 1 zdarma, napríklad - www.i-matrace.sk

ladislav11

ja môžem len odporučiť matrace vegas, viem nie sú najlacnejšie, ale ich kúpa sa tisíckrát vráti na vašom zdraví. tie matrace sú špičkové, my máme s kokosovou doskou a spí sa nám skvelo a čo sa týka chrbta, tak odkedy ho mám ani raz ma neseklo

Lily126

Ahoj , skus stránku www.zdravotne-matrace.sk. sú tam akcie 1+1, na manželskú posteľ je lepšie vyberať si 2 matrace osobitne, aby si tak necítila, že sa dotyčný vedľa teba prehadzuje, my sme si vybrali matrac memory comfort, do konca marca maju akciu - dostaneš ku objednávke aj 2 vankúše z pamäťovej peny a doprava je zadarmo

vankusik9

nic proti ale tzv. "pamatova pena" nie je nic ine nez marketingovy odrb ako vytrieskat peniaze aj z prachobycajnej unavy nekvalitneho materialu...