Hľadam dobry zdravotný matrac

Príspevok v téme: Hľadam dobry zdravotný matrac
Noneviemaky

Dobry deň. Potrebujem matrac na manželsku postel. Tak rozmýšľam či dva samostatné alebo jeden v celku.
Nevyznám sa v nich. Aký by mal byť?.Tak tvrdý asi nie, alebo ano....potrebujem zdravotný pre alergikov,..
Neviem či by mal byť, latexový,penový, či ortopedický...
Mam silnu alergiu na lanolín,kovy,parabeny,proste.dost chemií./alergik na všetko/tak hľadam niečo s aloe vera...len su tvrde tie matrace....Nevie niekto poradiť?....nevyzná sa tu niekto v matracoch?.
Ak nie, nevadí.ved skúšobná doba je 30.dní..vrátim ak nebudem spokojná.
dovi :)

Darla

Jasné, že ak si alergik, tak potrebuješ antialergický matrac. Tiež som si nikdy nedala povedať a ráno som sa pravidelne budila s plným nosom :( Potom ma môj alergológ konečne prehovoril a kúpila som si antialergický...a konečne som sa budila ako zdravý človek! :D a objednavala som z mojmatrac.sk

bodomt

cudujem sa ze niekto vobec odporuca alergikovi penove matrace. to ti povie kazdy rozumnejsi repdajca ze by si mal ist bud do latexoveho alebo dostatocne vzdusneho tastickoveho ci pruzinoveho.

ak ma matrac nejaku antialergicku vlastnost tak je to prave to ze neumozni lahke hropmadenie sa alergenov - cize plesne, prach, roztoce. a to ziadny penovy neda.

dalsia vec je potom to, nakolko kvalitne dane matrace su. je skor rarita ak su napriklad kokosove dosky v matraci aj impregnovane latexom, co ti ale tvori obrovsky rozdiel medzi naslednym uzivanim jedneho a druheho. neimpregnovane kokosove vlakno sa rychlo opotrebuje a lahko sa drobi - cize presny opak toho ako by sa dana doska mala spravat.

a tie kraviny okolo aloe vera ci po novom strieborne vlakno? aby to naozaj bolo nejak zdravotne ucinne tak by musel byt z toho cely ten potah a nie len zopar vlakien. je to ako tvrdit ze ked na papier nakreslis tenku ciernu ciaru tak na tom papieri uz biela nie je ... no bohuzial, je.

nesadnut na lep vyrobcoma predajcom je tazke, velmi. ale da sa pri trosku samostudia danej problematiky na nete najst aj vela uzitocneho info a potom sa zariadit pri nakupe.

napr. my so zenou sme brali tastickove odtialto - www.matrace-vegas.sk a co sme predtym v noci mavali cast uplne upchate dutiny tak teraz to je ok

ahoj353

Chcem sa podelit o zlu skusenost s matracom Zdravotne matrace. Potah nekvalitny, nedrzi pevne ale sa sula. pena z ktorej je matrac bola zafarbena na niektorých miestach akoby na cerveno, cize prevedenie matracu uplne zle. A neskutocne ma bolel chrbat aj vsetko ked so na nom spala.

fiona11

Doporučujem matrac www.prespanok.sk. Spávam na ňom tretí rok a som veľmi spokojná. Spím pokojnejšie, neprehadzujem sa celú noc ako predtým, v noci sa mi uvoľní stuhnuté svalstvo a výborne si odpočiniem. Je tiež hypoalergénny. Určite doporučujem kúpiť dva matrace ako jedne veľký, určite sa pohodlnejšie vyspíte

alenka.m

My sme si kúpili akurát nové matrace na Vianoce z www.segum.sk - tie z pamäťovej peny a kupovali sme dva samostatné, aby som sa nebudila, keď sa manžel prehadzuje :)

lubica.p

my sme si s manželom lupili už dopredu pod stromcek matrace vegas :) ale asi ich rozbalíme skor, pred upratovaním a pecenim sa treba dobre vyspat :)

roman43

s manželkou sme kúpili deťom matrace vegas, aby nemali problémy s chrbticou a sú vynikajúce. uvažujeme ze aj my starší zainvestujeme. Je to niečo úplne iné.