Priatel ma bije

Príspevok v téme: Priatel ma bije
bezmocna.0

Ahojte...s partnerom som uz skpro rok a pol a posledne mesiace ma bije kvoli uplnmym hlupostiam..:'( napriklad dnes som prisla neskor za nim lebo v noci som nemohla spat a sa nahneval a zbil..alebo ked chcem byt s nim ked konecne nepracuje zbije ma za to ze chcem byt s nim :'( som bez prace a on tomu nerozumie ze a citim byt sama :'( priatelia uz maju vlastny zivot :( dnes ma zbil rovno pred jeho mamou ktora mu na to nic nepovedala iba to ze mam byt ticho ked on pracuje... Neviem ako dalej ..nic ma nebavi placem stale a pijem alkohol aby mi bolo aspon trochu lepsie :'( my nemame problemy a za to vzdy dostanem facku alebo ma kopne ci zkrabne moje vlasy a vynada mi :'(

def

Nezostáva ti, než sa bolestivo zmieriť s tým, že miluješ nesprávneho človeka. Bude to veľmi ťažké, ale jediné, čo môžeš spraviť, je opustiť ho. Človek, ktorý mláti ženu je hajzel a nezmení sa. Zaslúži si skapať sám, alebo byť s nejakou bitkárkou, ak mu to spraví dobre. Vzťah je o. i. aj o tom, že si toho druhého vážiš a berieš ho ako časť seba. Tento tvoj ťa má akurát na sex a varenie, prípadne upratovanie. A na vybitie zlosti. Odíď, kým nezájde ešte ďalej. A nepi, škodí to pečeni.

pandorica

V prvom rade prestaň piť.A potom si uvedom, že keď miluješ(ako ty hovoríš), človeka, ktorý na teba kašle a ešte ťa aj bije, čo to vypovedá o tebe? Máš sama seba za handru, tak ako ťa potom môže on brať inak?Keď vytriezvieš,zober nohy na plecia a utekaj od neho, skôr v tebe zabije aj posledné zvyšky slobodnej vôle, alebo kým nezabije teba.Lebo to sa nezlepší,nikdy(!), bude to len horšie.

Agnes998

Prestan pit, najdi si pracu, osamostatni sa, odstahuj sa. A ked tvrdis, ze ho milujes a nechces ho opustit tak si s nim zostan. Co sa tebe da poradit.

bezmocna.0

Ja si absolutnt nic nevymyslam!! Od konca augusta ma bije pracuje stale je nervozny a vsetku tu zlost si vybija na mne!! Nemam dovod si vymyslat momentalne som v stave ked nwm co dalej... Vzdy ked je nahnevany mi povie ze mu na mne nezalezi a ked pride mam pocit ze prisiel len kcoli jednej veci... Nechapem ako si mozes mysliet ze si vymyslam..

zewa

Ked s tym budes mat chut nieco robit a budes triezva a prestanes sa lutovat, tak napis znova a nieco poriesime ;) Vzdy je cesta.

lolypop

To je vporiadku , bije ta preto , ze ta lubi , tak to vydrz az kym ta neumlati k smrti , a nevymyslaj tu zbytocne nepravdive prispevky

bezmocna.0

Momentalne som v stave uplnej opilosti... Uz nevladzem som uplne na dne ... Tak dlho byt tyranou osobou uz nevladzem cakar ze bude dobre :'(