Každé ráno s plným nosom

Príspevok v téme: Každé ráno s plným nosom
Človek123

Vedeli by ste mi prosím poradiť s týmto problémom?

- v práci sa mi stávalo, že sa mi rozbúchalo srdce za pc, nevedel som sa sústrediť

- lekárka mi povedala, že treba nie plytko dýchať a športovať, no ja denne urobím 20 km na bicykli a behávam

- po opakovaniach rozbúchania a odchode z danej práce kvôli tomuto (slabý výkon) stavu mi boli dané tabletky na úzkostné stavy, lebo som ich začal mať z rozbúchavania toho srdca (strach, že neviem, čo sa deje, asi prirodzená reakcia nedostatočného prekysličenia)

- mám vyšportovanú štíhlu postavu, na bicykli dám i náročné kopce a tam nič také nepociťujem

- posledný polrok ale mám aj každé ráno hlavne citeľne akoby hlienmi upchatý nos, dali mi na to Nasonex a Zenaro, na alergológii mi nezistili alergiu na výber od peria až po žihľavu, Staphylococcus epidermidis pri výtere z nosa nájdený, výter z hrdla- tam žiadny nález

- je možné, že mám jednoducho na niečo iné alergiu, čo by spôsobovalo za pc plytké dýchanie a tým asi nedokysličenie? (chlad? wifi? elektromagnetizmus?)

- i keď ich beriem, športujem, občas sa mi stane ráno a doobeda, že sa zrazu prestanem sústrediť a opäť mi začína byť nepohodlne, prejdem sa, pričom sa mi napr. dnes prvýkrát vo veľkom rozbúchalo srdce z námahy prejdenia zo sedu pár metrov, odznelo po minúte ale pocit akéhosi namáhavejšieho dýchania stále pretrváva

- nakoľko robím programátorskú robotu, je to dosť kritické, aby som to vyriešil, máte s tým niekto skúsenosť?

Ďakujem za vyjadrenie k veci.

ebi77

zahlienenie? búšenie srdca? tak to bude premnožená candida v organizme :)

no ale môže to byť aj úplne čosi iné